Ви надумали після ремонту на вікна встановити рулонні штори? Тоді при їх виборі зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені і безпосередньо на їх конструкцію.

призначення

Рулонні штори призначені для захисту меблів і шпалер від дії сонячних променів, так само за їх допомогою можна регулювати необхідну кількість потрапляння в приміщення сонячного світла.

Рулонні штори промисловістю виробляються декількох видів:

Свободносвісающіе штори рулонної конструкції. Вони встановлюються поверх віконного отвору або ж безпосередньо у віконний отвір.

Касетного типу ролети. Такі штори встановлюються на кожній стулці вікна.
Звернувши свою увагу на свободносвісающую конструкцію, необхідно мати на увазі, що при її опусканні, підвіконня вашого вікна стане недоступним, так як вони підвішуються поверх віконного отвору. Для того щоб виконати провітрювання кімнати, доведеться спочатку підняти штору, а це не дуже зручно. З цієї причини, свободносвісающіе рулонні штори, в основному, встановлюються в офісах, школах, на виробництві, але не в житлових приміщеннях.

У житлових приміщеннях рекомендується встановлювати штори касетного виду, які монтуються безпосередньо на стулках вікон. Застосування таких конструкцій дозволить мати повний доступ до підвіконня вашого вікна і дозволить вільно відкривати вікна для провітрювання.

категорії штор

Отже, рулонні штори на вікна поділяються на такі категорії за ступенем захисту від сонячних променів:

Категорія «Black out» — штори, в принципі не пропускають світло сонця. Як правило, вони встановлюються в кімнатах для сну і в дитячих.
Штори з проникністю 50 на 50. До них відносяться стандартні моделі. Застосовуються для того, щоб захистити мешканців житла від сонячного світла і небажаних поглядів, встановлюються в залах, спальні.
Напівпрозорі штори. Повністю пропускають сонячне світло і, швидше, служать декоративним елементом для оформлення приміщення.
Якщо з’явилася необхідність в установці рулонних штор в дитячій кімнаті, найоптимальнішим варіантом буде вибір касетних конструкцій мають прозорість «black out», вони мало пропускають сонячного світла і зручні при умовах провітрюванні.

Після того як ви визначилися з конструкцією, вивчіть лінійку пропонованого матеріалу. Це можуть бути ткані матеріали з льону або бавовни, синтетики.

Останнім часом дуже модним стало використання в якості вихідного матеріалу при виробництві штор дерева, бамбука і бамбукової соломки. Крім свого оригінального естетичного вигляду, у таких конструкцій унікальні екологічні характеристики, що має виняткове значення, особливо якщо вони встановлюються в приміщеннях, де постійно перебувають діти або люди схильні алергічних проявів. Мають тривалий термін експлуатації за рахунок спеціальної обробки, і практично, не вигорають від дії сонячних променів, зберігаючи свій початковий колір.