Як часто ми стикаємося з проблемою виходу з ладу предметів старих меблів, часто це відбувається несподівано, що приносить нам ще більше прикрощів. Варіантів вирішення цієї проблеми може бути тільки три:

продовжувати користуватися старими меблями, не звертаючи уваги на неполадки, купити нову, відремонтувати старі меблі і подарувати їй друге життя. Звичайно, кожен з нас робить вибір, виходячи зі своїх можливостей і, природно, уподобань. Адже не секрет, що предмети старих меблів таять в собі пам’ять про минулі покоління (якщо ці меблі належала тільки вашій родині), нагадують про дорогих вам людей, приємні події.

Якщо старі меблі вам дорогі або у вас немає можливості придбати нову, є деякі хитрощі, які допоможуть вам без зайвих капіталовкладень і з мінімальними вміннями її оновити.

Проте все-таки така процедура, як перетяжка и ремонт мебели вимагає досвіду і професійності, тому радимо вам скористатися послугами справжніх майстрів.

1. Подряпини на полірованій поверхні

Для видалення подряпин на полірованих поверхнях підберіть в колір поліровки взуттєвої крем і втирайте його в подряпини.

2. відшарувався шпон

Для приклеювання шпону можна використовувати праску (пригладити відшарувалися місця через білий аркуш паперу) або спеціальний клей (змастити поверхню і приклеюємо частина шпону, притертися серветкою, пізніше видалити залишки клею за допомогою серветки або ножа).

3. Вибоїни на старих меблях

Для видалення тріщин, вибоїн можна використовувати мастику власного приготування: змішайте деревну муку (в тон меблів) і клей ПВА. Отриманої замазкою заповніть щілини, потім покладіть зверху кальку і пригладьте теплою праскою. Дайте клею висохнути.

4. Кулькова ручка на шкіряній поверхні

Для видалення чорнила, нанесіть на місце забруднення лак для волосся, протріть вологою серветкою.