Металочерепиця — надійний і якісний матеріал, здатний надовго захистити покрівлю від несприятливих впливів. Проте існує безліч видів цієї продукції, представленої вітчизняними та зарубіжними виробниками. Розглянемо основні критерії вибору якісної металочерепиці.

сировина

Не завжди можна точно визначити, де і як проводиться сталь для готового продукту. Однак можна вибрати якісний товар, ретельно вивчивши документацію і зазначені в ній гарантійні терміни. Прийнятний варіант — гарантія від 15 до 25 років (залежить від типу полімерного покриття). Наприклад, для поліестрової продукції максимальна гарантія не перевищує 10 років.Друзі сайту: вас також може зацікавити якісна та міцна композитная черепица decra, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Обладнання та стандарти

Логічно, що відомі виробники дорожать своїм ім’ям, тому приділяють достатньо уваги якості профілюючого обладнання. Що стосується стандартів, норми ГОСТу значно поступаються зарубіжним стандартам ISO. Відповідно, слід звертати увагу на репутацію виробника, а також на стандарти, на які він орієнтується. Наприклад, у компанії «Вестмет» можна купити якісну металочерепицю. Це один з найбільших продавців покрівельного покриття і сайдинга в Москві. На сайті є сертифікати якості, що підтверджують відповідність стандартам.

товщина стали

Оптимальна товщина металочерепиці — 0.5 мм. Щоб забезпечити міцність покрівлі, при монтажі обрешітки необхідно дотримуватися мінімальний розмір її кроку. Щоб уникнути угоди з несумлінним продавцем, рекомендується придбати спеціальний прилад — мікрометр. З його допомогою можна самостійно визначити точну товщину пропонованого продавцем товару.

Колірна гамма

Досвід показує, що світлі відтінки більш довговічні. Товщина сталі і стандарти виробника тут також важливі — від дотримання цих параметрів залежить рівномірне фарбування великої партії матеріалу. Тому, вибираючи продукцію, слід перевіряти сертифікати і користуватися микрометром.

шар цинку

Якщо коротко: чим товще цинкове покриття, тим якісніше продукт.

полімерне покриття

Кращим поєднанням вважається: сталь товщиною 0.5 мм. плюс поліуретанове покриття в 50 мікрон. Хоча можливі варіанти.

зберігання

У заводській упаковці придбану металочерепицю можна зберігати не більше півтора місяців — за цей термін нижні листи матеріалу не деформуються.