Розвиток технологій привів до значного розширення переліку матеріалів, використовуваних для декору інтер’єру: до дерева і пластику додалися метал, камінь, скло. Наприклад, вдосконалені характеристики міцності скла і спеціальний виробничий цикл дозволяють використовувати його у виготовленні дверей. Суцільноскляні дверіполучілі широке поширення в адміністративних будівлях: офіси, кафе, ресторани, аеропорти, залізничні та автовокзали.

Види дверей та їх застосування

Перевага дверей зі скла, якщо не розглядати стиль і естетику інтер’єру, який, безумовно, змінюється в кращу сторону, — гарна освітленість приміщень. Скляні двері не вимагають установки спеціальних каркасів або рам, закриваються, як правило, автоматичним доводчиком. За бажанням встановлюють ручку.

Розрізняють суцільноскляні раздвижные двери, маятникові і орні. Скло, що використовується для виробництва, має товщину 10 мм і проходить спеціальну процедуру гарту. Воно є травмобезпечним, а якщо розбивається, то осколки мають тупі краю. Двері зі скла служать хорошим ізоляційним матеріалом, погода за вікном ніяк не впливає на клімат в приміщенні. Що стосується безпеки, то загартоване скло розбити важко, тому скляні двері практично не поступається в цьому плані дерев’яній або залізною. При цьому скляні двері значно полегшує простір, робить його повітряним, насиченим світлом. Варто відзначити, що такі двері чудово підійдуть і для установки в будинку. Це не обов’язково має бути вхідні двері, дуже добре виглядають скляні міжкімнатні двері. Широко поширені двері зі скла в душовій кімнаті. Якщо приміщення не повинно сильно проглядатися, то можна вибрати двері з піскоструминної обробкою або тонуванням.