Кожен хоче бачити свій будинок просторим і затишним. Більш оригінальним і стильним ваш інтер’єр може стати за допомогою нових оздоблювальних матеріалів XXI століття — декоративних стінових панелей 3D. Ця модна знахідка в світі будівництва та ремонту з легкістю перетворить ваші стіни в справжній витвір мистецтва.

Стінові панелі 3D ідеально підходять для внутрішньої обробки будь-якої кімнати вашого будинку: будь-то спальня, вітальня, дитяча, кухня, ванна. Панелі 3D виготовляються з екологічно безпечних і негорючих матеріалів. Вони досить міцні і стійкі до механічних пошкоджень і не вимагають особливого догляду.

Декоративні стінні панелі здатні створити чарівну атмосферу у вашому домі. Зазвичай, вони бувають одного кольору, можуть мати натуральні відтінки дерева або каменю. Однак при монтуванні можна поєднувати різні кольори, створюючи індивідуальну композицію в неповторному стилі. Тут стінові панелі можна розділити на кілька підвидів: арх, фешн та еко.

Арх панелі — відмінне дизайнерське рішення для обробки стін. В основі — литі формовані листи, що складаються з гіпсу. Вони водостійкі, мають поліпшені акустичні характеристики і можуть прослужити більше 100 років.

Фешн панелі — це рельєфні декоративні панелі на основі сучасних полімерних матеріалів. Вони відрізняються своєю винятковою привабливістю, різноманітністю форм і швидкою установкою без спеціальної підготовки поверхні.

Еко панелі виготовляються з екологічно чистого продукту — бамбука. 3D панелі дозволять поєднувати їх з будь-якими традиційними матеріалами, зробивши ваш інтер’єр більш ексклюзивним і стильним.

На стіну декоративні панелі можна кріпити різними способами: приклеювати, прикручувати саморізами, кріпити кронштейнами, а так само збирати як конструктор. Шви між панелями заповнюються, затираються, після чого на всю поверхню наноситься остаточна обробка.

Крім оригінального дизайну і високої міцності, панелі 3D досить прості в обслуговуванні. Їх досить протирати вологою ганчіркою без чистячих засобів або ж просто витирати пил. Якщо ж ви захочете оновити або змінити колір даного покриття — ніяких проблем. Їх можна пофарбувати будь-якими фарбами або лаками. Краще це робити фарбою-розпилювачем.

Як бачите, панелі 3D — це сучасне декорування стін, яке урізноманітнить ваше життя незабутніми емоціями і спрагою нових відчуттів.

Друзі сайту: можливо вас зацікавить электрический кабель оптом, який ви можете придбати за доступною ціною!