Виготовлення металоконструкцій з оцинкованої сталі на сьогоднішній день здійснюється практично повсюдно, і кількість пропонованих в цій галузі дозволяє вибирати виконавця, орієнтуючись на географічне положення, і власні побажання.

Виготовлення конструкцій зі сталі

Для початку розберемося, чим відрізняються різні види виробів із сталі, щоб отримати загальне уявлення, яке допоможе вибрати хорошого виконавця завдання з виготовлення.

За геометричними характеристиками металу:

Вироби з оцинкованої сталі відрізняються по ширині листа, і мають маркування: 01-06, що позначає ширину і визначальну призначення, по якому матеріал може використовуватися. Наприклад, гнучка листового металу застосовується до металів з марками 01 і 02 для виготовлення виробів, а інші види видозмінюють шляхом витяжки та штампування (за виключення деяких марок для виготовлення профільованих виробів).

Вас може зацыкавити полоса оцинкованная, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Сталеві вироби розрізняються за типом покриття на два види:

  • З железоцінковим покриттям. Така сталь невибаглива, і стійка до іржі. Візуально визначається по рівній поверхні, на якій відсутні ознаки рельєфу
  • З цинковим покриттям. Довговічні вироби зі сталі з цинковим покриттям красиво виглядають, мають блискучу поверхню

Також при замовленні слід мати вигляді, що існують різні типи прокатки матеріалу, від вибору яких залежить призначення виробленого матеріалу, і він впливає на точність геометричних параметрів майбутнього виробу:

  • Б. Середня точність прокату. Як правило, з такого листа робляться труби та деталі для автомобілів
  • А. Підвищена точність. Як правило, з вийшов після такої прокатки матеріалу виготовляють огорожі, настили і різні види конструкцій.
  • В. Висока точність визначає призначення для використання матеріалу в галузі автомобілебудування, а також виготовлення запчастин для іншої техніки.