Далеко не завжди будівництво будівель і споруд починається з «чистого аркуша», тобто на абсолютно плоскою і вільною від насаджень та старих конструкцій майданчику. В основному будь-який захід по зведенню починається з нульового циклу, який включає в себе і розчищення територій.

Якщо попереднє будова має міцний фундамент і стіни, його можна реконструювати. Для цього формується комісія, яка досліджує об’єкт і робить офіційний висновок про його стан і дає допуски на капітальну реконструкцію. Якщо фундамент і стіни відновленню не підлягають, рекомендується знесення з подальшим будівництвом нової споруди.

При отриманні висновку про знесення, можна звернутися в компанію ПетроЕкологія, яка займається професійною розчищенням територій та знесенням будівель. Розцінки на всі ремонтно-будівельні роботи, включаючи знесення будівель, коливаються і залежать від:

  • обсягів робіт;
  • матеріалів, які будуть використовуватися;
  • залученої спецтехніки та обладнання;
  • складності проекту і багатьох інших параметрів.

Кошторис сноса сооружений складається після того, як на об’єкт виїжджає фахівець і оцінює всі особливості, складнощі і вимоги клієнта.

Вибравши компанію, яка може запропонувати повний спектр послуг, починаючи від знесення будівель і закінчуючи проведенням оздоблювальних робіт. Для цього потрібна наявність кваліфікованих бригад і творчих співробітників, а також цілого списку дозвільних документів на проведення цілого ряду робіт.

Знесення будівель — це складне захід, який проводиться поетапно, після проведення всіх необхідних розрахунків. Тип знесення визначається відповідно з багатьма професійними параметрами, серед яких:

  • тип і щільність забудови, близькість сусідніх будівель;
  • виявлені особливості об’єкта;
  • встановлені терміни проведення знесення та ін.

Потрібно висновок фахівців після складання проекту та отримання остаточних дозволів, якщо мова не йде. Навіть знесення невеликих приватних будовах, які не становлять загрози для навколишнього середовища та сусідніх конструкцій, вимагає узгоджень і дозволів.

Демонтаж будівель проводиться відповідно з виявленими особливостями конструкції, а також з урахуванням подальшої утилізації сміття і відходів. Частина конструктивних матеріалів, включаючи дерев’яні, цегляні, панельні, монолітні елементи можна використовувати як вторинну сировину. Це досить вигідно для власника.