Незамінним інструментом при будь-якому будівництві або ремонті є болгарка, або як ще її називають-углошлифовальная машина. Її призначення полягає в чищенні і шліфовці поверхонь, а також, розрізуванні необхідних матеріалів при ремонтних роботах.

Найголовнішою перевагою інструменту вважається велика швидкість обертання робочого апарату. Болгарки застосовують і для роботи з металом і бетоном, завдяки алмазним або абаразівним колам. Відрізний диск безперешкодно розріже такі тверді матеріали, як цегла і плитка, з легкістю ліквідує з поверхні металу іржу. Інструмент з точністю, по лінії розмітки, розріже керамічну плитку.Також ви можете диск отрезной купить за доступними цінами!

Поділяють інструмент на два види: побутові та професійні. Вони розрізняються за ціною, своїй конструкції і призначенню, спільними у них є тільки функції. Побутові болгарки призначені для періодичних одиничних робіт, їх потужність не така висока, їх вартість і ресурс теж не великі. Термін експлуатації такої машини розрахований максимум на 20 годин на місяць, при цьому кожні пів години їй потрібна перерва в роботі. Професійні болгарки виробляють з метою постійного її використання з високими навантаженнями. Розрізняють одноручние і дворучні машини, забезпечені ще однієї додаткової рукояткою, яка виготовляється з особливого вибропоглощающих матеріалу.

Вибирати шліфувальну машину необхідно під конкретно поставлені завдання. Використовуючи для шліфувальних робіт з бетоном і каменем, болгарка не повинна стикатися з пилом; невелика кількість максимальних обертів необхідно при роботі з металом; з каменем оборотів повинно бути набагато більше; використовуючи для полірування й шліфування, потрібно застосовувати функцію регулювання швидкості. Дізнатися глибину різу можна по діаметру наявного диска.