Компанія Motorola , яка тепер працює під управлінням Lenovo , раніше представила кілька цікавих моделей смартфонів. Всі вони були унікальні тим , що володіли Середненько технічними характеристиками , видатним дизайном , але при цьому адекватною ціною і пристойної продуктивністю (не дивлячись на слабеньке , як могло здатися на перший погляд , залізо).

Новий смартфон — Moto E , стане одним з найдешевших в лінійці , флагман , поки що , moto X , який можна зібрати самостійно в онлайн -магазині , вибравши колір передньої панелі , а також задньої кришки , яка , до речі кажучи , може бути навіть дерев’яної — з бамбука , плюс до цього « налаштовуються » кольору кнопок і комплектної гарнітури. Moto E такими можливостями кастомізації не володіє , але при вартості в 120-130 доларів (залежить від регіону , але найдешевше можна буде купити в Індії , що стала одним з основних ринків для моделі ) це можна пробачити .

Отже, що стосується характеристик — тут все скромненько , Snapdragon 200 від Qualcomm , що володіє частотою 1.2 ГГц , а також 2 ядрами , плюс до цього відео — прискорювач Adreno 302 , що дозволяє домогтися кращої продуктивності в іграшках. Оперативки — 1 гігабайт , своєї пам’яті всього 4 (доступно безпосередньо вам порядку 2 ГБ) , природно є слот для Micro SD карток. Камера на 5 мегапікселів , Android останньої версії , а також захисне скло Gorilla Glass 3 покоління. Ще Moto E отримав вологозахист , так що сміливо можна брати смартфон в душ і не боятися потрапити з ним під дощ .