Інформаційна служба сервісу WebMoney оприлюднила заяву, в якій йдеться про збільшення клієнтської бази. Згідно з даними представників компанії WebMoney , протягом останнього року аудиторія користувачів сервісу електронних платежів зросла на 5 млн чоловік.

З актуальних даними , системою користуються близько 25 млн осіб , число акаунтів WebMoney збільшується щодня , що дає підстави судити про досить високої популярності даного сервісу .

Широке поширення Інтернету сприяє розвитку електронних розрахунків , які є затребуваними завдяки зручності , оперативності проведення платежів.

Послугами електронної платіжної системи WebMoney активно користуються жителі безлічі країн по всьому світу , зокрема України , Росії , Білорусі. Статистичні дані свідчать про те , що третина всіх покупок в Рунеті оплачується за допомогою сервісу WebMoney.

За відомостями, отриманими в квітні і оприлюдненими на офіційному ресурсі системи , в WebMoney щодня реєструється близько 12 тис. нових користувачів. У Росії компанія конкурує з системою електронних транзакцій Яндекс.Деньги , якої раніше вдавалося зберігати за собою лідируючі позиції.

Зробити розрахунок за допомогою засобів WebMoney в даний час можна в безлічі інтернет-магазинів і сервісів. Сервіси WebMoney забезпечують автоматизацію прийому електронних фінансів , спрощують розрахунки , дають можливість залучити грошові кошти , здійснювати обмін титульних знаків , здійснювати безпечні угоди , вирішувати виникаючі спірні ситуації.

Слід зазначити , сервіс WebMoney був створений в 1998 році. Станом на 2010 рік, в системі було зареєстровано 10 млн акаунтів , за останні 4 роки загальна кількість користувачів збільшилася в 2,5 рази.

Друзі сайту: вам може стати цікаво як платити за комуннальные услуги через інтернет.