Хороша новина для шанувальників колись популярного рольового ігрового проекту Baldur’s Gate : творці гри представили її модифікацію , призначену для пристроїв на базі операційної системи Android.

Проект Baldur’s Gate побачив світ у 1998 році і виявився настільки якісною комп’ютерною пригодницькою грою , що її по праву можна вважати зразковою. В даний час велике поширення набули мобільні апарати , і в наші дні дана RPG , не втрачає популярності.

Не так давно представники студії Beamdog портували проект Baldur’s Gate на iPad , цій версії присвоїли назву Baldur’s Gate : Enhanced Edition . Гра може похвалитися більш досконалої графікою порівняно з вихідним варіантом для персональних комп’ютерів.

Крім цього , до проекту були включені додаткові елементи, що дозволяють більш комфортно здійснювати управління грою за допомогою сенсорних дисплеїв. Проте , шанувальники гри відзначають деякі складності в iPad — версіях , що стосуються саме управління .

Модифікації Baldur’s Gate для гаджетів на платформі ОС Android вдалося завоювати високий рейтинг , що може свідчити про відсутність подібного недоліку з керованістю у даної версії гри , позитивні відгуки користувачів — яскраве тому підтвердження.

Проект вигідно відрізняється від безлічі сучасних мобільних ігор глибиною і багатством контенту, тому може припасти до смаку навіть користувачам , які не є фанатами Baldur’s Gate .

Мобільний додаток Baldur’s Gate доступний в онлайн- каталозі Google Play , обзавестися грою кожен бажаючий геймер може за вартістю , яка становить 9,99 доларів або 120 гривень. Для інсталяції гри на смартфоні або планшеті користувача має бути встановлена ​​як мінімум ОС Android 4.0 або вище.

Друзі сайту:  вас може зацікавити швидке та якісне просування сайтів, якщо ви хочете збільшити ефективність вашого бізнесу!