Смартфон HTC One ( M8 ) вийшов вельми вдалим , про що свідчать не тільки позитивні відгуки аналітиків та експертів , але високі темпи продажів цього пристрою. Загальну позитивну тенденцію не псує навіть камера , до якої у багатьох є небезпідставні претензії. Статистику про продажі флагманського смартфона озвучив ресурс Focus Taiwan .

У Тайвані новинка з’явилася у продажу 25 березня. Відтоді продажу подвоюються щодня , що призвело до пристойному дефіциту новинки. Складські запаси не здатні зараз задовольнити попит , тому в деяких магазинах купити HTC One ( M8 ) вже не можна. Імовірність того , що це виробник погано підготувався до початку продажів і не створив досить запасу пристроїв малоймовірна. Висновок простий — зараз новий флагман від HTC користується високим попитом.

HTC One ( M8 ) має встановлену операційну систему Android 4.4 KitKat з оновленим інтерфейсом HTC Sense 6 , високоякісний алюмінієвий корпус , набір інтелектуальних сенсорів Smart Sensor Hub , які здатні спільно передбачити бажання користувача , а також набір інтуїтивних функцій Motion Launch .

Екран смартфона має діагональ 5 дюймів і роздільною здатністю 1920 на 1080 пікселів , потужний чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 801 ( точно такий же, як і в одного з головних конкурентів — Sony Xperia Z2 ) , оперативну пам’ять об’ємом 2 ГБ і вбудовану пам’ять на 16 або 32 ГБ (користувачеві доступно тільки 10 або 24 ГБ) , яку можна розширити ще на 128 ГБ за допомогою карти -пам’яті microSD . Акумулятор ємністю 2600 мАг дозволить HTC One ( M8 ) працювати в різних режимах досить довго.

Що стосується камери , то тут встановлений 4,1- ультрапіксельний основний фотомодуль з розміром одного пікселя 2,0 мікрометра , сенсором 1 / 3 » , 28 -міліметровими лінзами і графічним співпроцесором HTC ImageChip 2 . Фотомодуль отримав назву Duo Camera за додатковий сенсор вгорі. Цей сенсор дозволяє камері визначити відстань до об’єктів , які потрапили в кадр. Фронтальний фотомодуль має розширення 5 МП.