Преміум — продукти сьогодні це якийсь парадокс , з тієї точки зору , що гроші беруться не за технічні характеристики , гарантію або багату комплектацію , а виключно за бренд , при цьому виробник не обтяжує себе навіть тим , щоб зробити гаджет за тисячі доларів більше — менш функціональним .

У тієї ж Tonino Lamborghini , яка випускає цілий ряд преміум -продуктів ( окуляри, годинники , смартфони і навіть наушнкі ) останні смартфони оснащені поганим дисплеєм , слабким процесором і старенькій ОС , все це — лише дрібниця на тлі вартості апарата , хоча б для галочки можна було поставити топове залізо , але ні — на це просто « забивають ».

Ось і новий аксесуар (саме так) для любителів техніки і марки Lamborghini — 3 моделі навушників , що володіють посереднім дизайном , але з символікою компанії , вартість навушників становитиме 58 ( за молодшу модель) , 82 ( середній сегмент) і 124 (старша ) фунта відповідно. Сказати про них щось незвичайне не можна — ні в плані дизайну , ні в плані характеристик вони не дають нічого нового кінцевому користувачеві. Проте побачимо наскільки добре вони будуть продаватись.

Друзі сайту: вас неодмінно зацікавлять низкие цены на автомобильные видеорегистраторы, які ви можете побачити в інтернет магазині Navigator-Market.ru і придбати найкращі моделі відеореєстраторів у всій Росії!