Компанія Apple має намір розширити можливості платіжної системи , в даний час дозволяє проводити розрахунок при покупці аудіотреків , відеокліпів , програмного забезпечення за допомогою платіжної картки , вказаної в облікового запису в iTunes . Про це інформує ресурс The Wall Street Journal , посилаючись на відомості авторитетних джерел.

Керівництво Apple вважає такі можливості недостатніми. За допомогою платіжної системи , заснованої на використанні пристроїв з логотипом «Apple» , реальним могло бути здійснення розрахунків за придбання товарів , послуг в звичайних торгових майданчиках і інтернет- магазинах .

Яким чином буде виглядати майбутня « яблучна » платіжна система , поки говорити рано. Однак точно відомо , система платежів PayPal , яка є потенційним конкурентом Apple , бачить у ній партнера в цій затії .

PayPal продемонструвала бажання співпрацювати з Apple в частині розробки нового проекту компанії , інформує Re / code , посилаючись на ресурси в індустрії платіжних систем . Говориться , що нібито компанія PayPal заявила про готовність надати сприяння у розробці платіжної системи для гаджетів марки Apple.

Передбачалося , що буде організовано співпрацю в різних його проявах , у тому числі в частині здійснення транзакцій за допомогою апаратів Apple , використовуючи при цьому платіжні сервіси PayPal під брендом Apple. Крім цього , передбачалося виявлення фактів шахрайства. У руслі взаємодії PayPal запропонувала надання доступу до внутрішньої інфраструктурі системи , обробці транзакцій.

За відомостями джерела Re / code , в Apple говорять , що здатні самостійно , без чиєї-небудь допомоги , розробити систему платежів . Проте , не виключається можливість спільної роботи PayPal і Apple за окремими напрямками.

Друзі сайту: якщо вас цікавить фильтрация для вирощування рослин, ви можете придбати сучасні вугільні та інші фільтри за доступними цінами!