Компанією «Амедіа ТВ » запущено оновлений варіант онлайн- кінотеатру « Amediateka ». Планується організація повноцінного каналу , який транслює серіали як російського , так і зарубіжного виробництва. Технічну сторону сервісу взяла на себе компанія SPB TV.

Оплатила підписку на місяць за 299 руб. користувачеві будуть доступні близько 60 популярних серіалів і 2 сотні фільмів у високому дозволі. Прибуток сервісу кожен місяць зростає в 3 рази. Згідно з планами творців , онлайн -кінотеатр повинен окупитися протягом 4 років.

У поточному році в оновленому онлайн- кінотеарте прем’єри кіноновинок за часом будуть збігатися з світовими телевізійними показами . Так , в 2014 -му мають відбутися , щонайменше , 18 прем’єр. Крім цього , незабаром відеоконтент тут буде відтворюватися з оригінальним аудиосопровождением , субтитрами.

Перегляд фільмів в онлайн- кінотеатрі можливий як за допомогою настільних комп’ютерів через браузер , так і через відповідний софт для платформ iOS , Android , а також Smart TV. Крім цього , представлені в даному сервісі відеофільми доступні в найбільш масштабному онлайн- кінотеатрі Росії « Афіші » ( show.afisha.ru ) , а також в соцмережі «ВКонтакте» у додатку « Амедіатека » — з ними керівниками «Амедіа ТВ» досягнуто компромісу щодо ліквідації піратства.

Асортимент « Амедіа» дуже різноманітний. Окрім вітчизняних фільмів і серіалів , у компанії є права на використання відеоконтенту американського телеканалу HBO.

У минулому жовтні великими кінотеатрами російської частини Всесвітньої павутини була організована асоціація , іменована «Інтернет -відео» , метою якої стала підтримка законного розповсюдження відео. У переліку членів Асоціації значаться наступні ресурси : Amediateka.ru , 1tv.ru , ivi.ru , Megogo.net , Molodejj.tv , Now.ru , Tvzavr.ru , Stream.ru , Tvigle.ru , Viaplay.ru , Zoomby . ru .

В даний час легальний контент становить близько 10% від загального обсягу. Щомісячна аудиторія користувачів онлайн відео в Росії становить близько 60 мільйонів чоловік , до 2018 р. вона може досягти 100 млн. користувачів , які відвідують онлайн- кінотеатри допомогою гаджетів (смартфони , планшети) , роблять вибір на користь такого формату перегляду відео в силу ряду його переваг .

« Амедіатека » в нинішньому році планує з’явитися на базі Microsoft , Sony. Крім цього , вихід її запланований на сайтах Odnoklassniki , Mail.ru , Imhonet . Через рік керівництво « Амедіатекі » має намір дати « добро» на скачування , зберігання контенту.

Друзі сайту: вас може зацікавити посёлок жуковка московская область та купівля там нерухомості за вигідними цінами!