СкейтбордингПривіт усім!
Учора здійснив покупку, про яку мріяв з 2-го класу, я купив Скейтборд :).

Сьогодні, я розповім, про те, хто придумав цю чудесну доску 🙂

Як Ви напевне знаєте, Скейт придумали америкоси, а точніше, каліфорнійські серфери у 1958 році, їм було мало хвиль, вони просто взяли доску для серфінгу, і прикрутили до неї колеса. Вони не довго каталися на такоми приборі, так як керувати ним було практично нереально.
Наступним кроком у розвитку «ролиликової доски» стало удосконалення доски Річардом Стівенсоном у 1971 році, він надав скейту нової форми, загнуті перед і зад, трішки загнуті боки, можливість повертати.
Але, найголовнішою подією в скейтбордингу сталоcm у 1975 році — перше змагання по скейтбордингу у якому взяло участь біля 400 чоловік.
Але відродили скейтбординг лише дві людини: Оллі Джелфанд, який навчився робити відомий всім скейтерам трюк «Оллі», що є основою всіх трюків, і Родні Маллен, що придумав на базі «Оллі» безліч різноманітних трюків, які зараз вважаються базовими. Всюди з’явилися скейтери, почали будуватись скейт-парки.

——————————————

У каждого из нас множество интересов. Кто то увлекаеться кулинарией, кто то телефонами, компьютерами.
А для всех интересов есть один очень хороший сайт. ПК, мобильный телефон и мир вокруг нас — на нём есть буквально всё! Заходите, не пожалеете!

——————————————

Любите автомобили и тюнинг? Загляните на авто.ру, найдёте много интересного!