У міру наближення дати проведення виставки Nokia World 2013, в мережі Інтернет з’являється все більше різної інформації стосовно мобільних пристроїв , які будуть презентовані в рамках даного заходу. У прикладу , днями Мережа поповнилася фотознімком гаджета під назвою Nokia Lumia 1520, що представляє собою планшетофон .

Якщо порівнювати з попередніми картинками , найсвіжіший знімок пристрої відрізняється високою якістю. Проте все одно фотографія є всього лише живим кадром , а не офіційним зображенням для засобів масової інформації.

Перша інформація про Nokia Lumia 1520 з’явилася в медіапросторі в останніх числах серпня 2013 року. У той час фінська компанія , яка перебувала не в самій вигідною фінансової ситуації , продемонструвала готовність до випуску повноцінного Планшетофони . Виробник не став відмовлятися від даних обіцянок , а поява все більш нових подробиць про пристрій дає підстави судити про прийняття рішення : Планшетофони — бути.

Детальні специфікації Nokia Lumia 1520 офіційно поки не розсекречено , проте, деякі відомості маються на неофіційних джерелах. Ці дані стверджують , що смартфону дістанеться 6- дюймовий дисплей формату Full HD з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів .Друзі сайту: якщо ви хочете забезпечити собі 100% впевненість, що вас не прослуховують, тоді придбайте SecureGSM — унікальну систему, яка базується на військових алгоритмах шифрування і надає вам необхідну конфіденційність.

Мобільний пристрій можна зарахувати до лінійки камерофонів , незважаючи на те , що за даним показником воно поступається моделі Lumia 1020, оснащеної 41- мп камерою. Апарат обладнають 20- мп матрицею , оптичним стабілізатором , світлодіодним спалахом.

Апаратної основою гаджета стане 4-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 800 , обсяг незалежній пам’яті досягне 32 Гб. Програмна платформа пристрою — ОС Microsoft Windows Phone .

Презентація Планшетофони Lumia 1520 марки Nokia намічена на 22 жовтня і співпаде з часом проведення Nokia World 2013 .