Неприємність у вигляді витоку інформації знову сталася у Hewlett -Packard , компанії довелося оприлюднити фінансові прогнози на майбутній рік трохи раніше запланованого терміну. У минулу середу відбулася зустріч з аналітиками за участю Мег Вітман, виконавчого директора HP.

У минулому році компанія очікувала невеликого зростання виручки в 2013 фінансовому році , який повинен був завершитися 31 жовтня. Однак у серпні цього року Hewlett -Packard заявила , що це не відбудеться . Слова представників компанії підтвердилися 9 жовтня.

У наступному фінансовому році , кажуть у HP , очікується подальше помірне зниження виручки порівняно з 2013 — м звітним періодом , будуть простежуватися окремі «осередки зростання».

Прогнозований прибуток HP в 2014 році на акцію складе 3,55 — 3,75 долара ( non — GAAP) , у відповідності зі стандартами GAAP цей показник оцінюється в 2,85 — 3,05 долара . Ці результати повинні стати трохи вище аналогічних підсумків 2013 фінансового року.

Імовірно , в майбутньому році сума вільних грошових коштів буде дорівнює 6 — 6,5 млрд американських доларів. Щонайменше , 50% цих фінансів підуть на виплату дивідендів , викуп цінних паперів.

У числі вірогідних заходів для економії коштів значиться скорочення штату компанії. Згідно з більш раннім планам HP (жовтень 2012 р.) , до жовтня наступного року ( 2014 ) позбутися роботи повинні були близько 29 тис. співробітників. На минулому тижні стало відомо про звільнення 33 тис. осіб.

Торкнувшись теми стратегії фірми , Вітман зазначила , що пріоритетними напрямками будуть енергоефективні серверні системи Moonshot , а також системи зберігання даних HP 3PAR . За ним планується більш стрімкий розвиток порівняно з традиційним бізнесом компанії , що включає виробництво ПК і серверів на HP- UX .

Великий потенціал прихований у розвитку мобільного бізнесу , хмарних рішень , розробці засобів безпеки.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісна польская плитка для ванной за вигідними цінами!