Наслідки пожежі 4 -го вересня на розташованому в Китаї підприємстві компанії SK Hynix знову дають про себе знати. Авторитетні джерела інформують , до 2014 -го року навряд чи буде відновлено функціонування багатостраждальної фабрики в провінції Уси в повному обсязі.

На грунті подібних новин , розцінки на модулі пам’яті типу DRAM продовжують збільшуватися. В даний час вартість мікросхем пам’яті об’ємом 2 Гб зросла більш ніж на 35 % з моменту пожежі . Ціна 4- гігабайтних чіпів зросла приблизно на 20%.

Внаслідок пожежі серйозно постраждало виробниче обладнання. Незважаючи на твердження представників SK Hynix про повернення до штатного режиму роботи китайської фабрики , що спеціалізується на випуску пам’яті , вже в найближчому листопаді , аналітики з їх думкою не згодні.

Взявши до уваги нанесений вогнем збиток , компанія ризикує недопоставити орієнтовно місячний обсяг виробництва продукції . Стабілізувати ситуацію на ринку компанія SK Hynix має намір за рахунок нарощування виробництва чіпів на підприємстві , розташованому в Кореї. За попередніми прогнозами , з дефіцитом мікросхем пам’яті DRAM , швидше за все , зіткнуться виробники графічних карт.

У той же час , доходи іншої компанії — виробника пам’яті для комп’ютерів Micron збільшуються в силу сформованої ситуації. На руку конкуренту подорожчання продукції , а також її нестача на ринку. Аналітичне повідомлення інвестиційного банку « PiperJaffray » говорить, що власники цінних паперів компанії з нетерпінням чекають грудневого квартального звіту.

До відома , щомісячний обсяг виробництва компанії SK Hynix до Чрезвийчайний події становив 130 тис. пластин або 10 % світового виробництва пластин з мікросхемами DRAM .

Друзі сайту: якщо ви купляєте комплектуючі саме в інтернет-магазині Adapt, тоді професійні фахівці допоможуть вам собрать компьютер цілком безкоштовно!