Актуальна флагманська модель смартфона One виробництва компанії HTC , презентація якої відбулася навесні поточного року , нині поставляється з ОС Android 4.2 Jelly Bean «на борту» . У зв’язку з недавнім оновленням операційної системи до версії 4.3 , представники компанії займаються розробкою нової прошивки для пристрою , яка вийде найближчим часом .

Гаджет HTC One потрапить до числа перших апаратів , яким дістанеться оновлена ​​версія мобільної платформи Android. Поки цей перелік слабкий , що , ймовірно , може бути пов’язано з очікуванням релізу Android 4.4 KitKat .

Дані про створення нової прошивки для флагмана HTC One були помічені кореспондентами західних видань у мікроблозі глави американського підрозділу компанії HTC Джейсона Макензі . Пост свідчив , що першочерговим завданням для тайванського виробника гаджетів є розробка оновлення для моделі HTC One Developer Edition . Володарі таких пристроїв зможуть завантажити відповідний апдейт на найближчому тижні .

Повідомлення є підтвердженням чуток стосовно виходу Android 4.3 , призначеного для смартфона One DE марки HTC в останніх числах вересня. Деталі про вихід свіжої « операційки» для HTC One поки невідомі.

Власники пристроїв HTC у складі оновленої прошивки отримають покращений інтерфейс HTC Sense. Нині немає достовірної інформації про внесені коригування. Взявши до уваги , що дані розповсюдив Джейсон Макензі , оновлення будуть дійсно вартими.

Неофіційні джерела стверджують , що оновлення HTC One з’явиться протягом найближчого місяця . Ймовірно , це відбудеться не у всіх регіонах одночасно. Корпорація Google планує представити Android 4.4 KitKat до завершення осені . Відомо , що в компанії HTC проводяться роботи по створенню « Планшетофони » HTC One Max , збільшеної модифікації HTC One , у якого є всі шанси стати новим флагманом.