Є в мене один сайтик, який я ніяк не можу вивести в ТОП видачі. Вклав вже багато грошенят та зусиль, а ТОП підкорити не можу. Набридає мені вже ця робота з пошуку адекватних сайтів донорів, набридає розсилання та перевірка завдань. Хочу дати комусь енну сусу грошей та попасти в ТОП видачі Гугля по ВЧ уже через кілька місяців. Кому б це дати?

Так міркують багато власників сайтів і вони не завжди знаходять кому дати … гроші на просування. Хтось шукає на форумах фрі-лансерів, хтось серед знайомих, хтось по конторкам, а хтось знаходить рішення в автоматичному просуванні.

До вашою уваги перший український сервіс автоматичного просування сторінок в ТОП по ключовим запитам SeoHammer.

Основна причина чому варто звернути на нього увагу — це не лише зручний інтерфейс та реально просте просування в ТОП по вказаним запитам, але й можливість отримання всіх документів, які можна подати в податкову. Працюючи з СеоХамер — ви працюєте легально.

Варто лишень задати потрібні запити і ви вже за хвилину будете знати в скільки вам обійдеться просування з помісячною оплатою.

Для ново прибулих у seohammer є бонус у 10$. Цього достатньо, аби використати деякі функції сервісу. Наприклад перевірити якість вже закуплених посилань, навіть якщо вони були куплені не через СеоХамер.

Щоб отримати 10 долярів — відішліть в тех підтримку листа із проханням отримати промокод. Деталі тут.

Я вже свою десятку отримав і ось вже почав просувати один запит. Результатів отримати так швидко не можна. тому чекаю.

Класно все таки, що Український інтернет розвивається. Ось і сервіси почали з’являтись. Скоро і хороші ресурси пачками почнуть з’являтись і ТОП лізти.