Були часи, коли я тільки мріяв створити нормальний сайт для людей і заробляти білими методами без усяких там продажів посилань та вап трафіку з лохотронськими смс. І ось зараз цей час по трохи настає.

Я з травня відмовляюсь від продажу вічних посилань, аби сайти не попали під фільтри і буду працювати виключно над трафіком та його монетизацією.

Хотів показати, як ріс мій прибуток у тізерній мережі для сайтів з жіночим трафіком Lady Cash:

Зараз там 2 сайти, але основний прибуток з блогу про дієти. Буду й надалі робити такі скріни, вішати їх на стіну і стимулювати себе.

Хочу щоб через рік там була цифра в 10 разів більша!

Ситуація минулого року

А це вже теперішні виплати

Як бачите я зумів вибратись з заробітку 50 рублів на тиждень, до 1600. Шлях важкий та довгий. Витрачено чимало грошенят на закупівлю контента та його просування. Але результат себе виправдовує. Тепер я розумію, що рухаюсь в потрібному напрямку і буду далі розвивати направлення заробітку на трафіку.

Потрібно вкладати гроші на перспективу, а не в ТИЦ, який може відвалитись вже завтра і ваші заробітки на Сапі та біржах вічних посилань обірвуться. Воно вам потрібно? Хоча, кожен обирає, що йому до душі. Деякі умільці мільйони колотять на посиланнях і нічого не бояться.

— —

Большинство молодежи уже купили планшеты и смартфоны и юзают программы и игры для android. А ты? Где твоя страсть и желание иметь самый новый и дорогой гаджет?