Я вже повністю забув, що таке працювати з людьми. У мене є 2 торговельні точки, що здійснюють продаж кави та чаю. Я брав участь в їх створенні та просуванні і роботі від їх самого першого дня існування. Перша точка у ТЦ, друга у лотку на речовому ринку.

Перша була ідеєю дружини і саме вона там працювала на початку. Згодом вона пішла у декрет і її підміняв я. Але це сталось уже після того, як я відкрив другу точку та попрацював там пів року.

Наразі на обох точках працюють робітники. Здебільшого вони здійснюють лише продаж товару, але іноді беруть участь у замовленні розхідних матеріалів та навіть товару.

По моїм міркуванням, краще віддати частину з прибутку продавцю, ніж самому витрачати свій час, який можна використати з більшою користю. Наприклад, заробляти гроші в інтернетах.

Мені казали, що навіть на такій простій послузі, як «регистрация домена» може принести гори грошей. Я не перевіряв, а користуюсь стандартними методами заробітку: Створення сайтів та їх монетезація.

Я звільнив собі вільний час, аби більше роботи виконувати над своїми сайтами, але нещодавно моя робітниця з ТЦ пішла на навчання. Вона планує стати перекурам-модельєром. Ну звісно, не все ж життя каву продавати =)

Так от тепер в нас з нею новий графік. Вона буде працювати 2-3 дні на тиждень, а інший час я та мій напарник, що зазвичай заміняє мене на вихідні.

Як я все-таки відвик від цієї роботи. Мені тут подобається, але в онлайні подобається куди більше =)

Ось, знову клієнт відволікають від роботи і доводиться відкладати ноутбук в сторону — пішов я працювати. Удачі вам!