Привіт. Я тут по трішки займаюсь своїм пабліком про каву та чай — поки пробував безкоштовно його розкрутити — запрошував друзів та знайомих. постив кожен день нові картинки та інше. До речі, ви теж приєднуйтесь http://vk.com/coffe_and_tea.

Але бачу без грошових вливань не обійдеться. Тому почав шукати способи збільшення підписників. Справа в тому, що найоптимальніший варіант — це таргетингова реклама від самого ВК, але вони просять сертифікати якості. Поки мої поставники не прислали електронного варіанту, мушу шукати інші ефективні способи залучення активної та платіжно-спроможної аудиторії.

Ще кілька місяців зареєструвався у http://sociate.ru/, але тоді не використав її потенціалу — думав, що знайти гарні площини для реклами зможу сам. Але без посередників та гарантів і тут не обійтись. Сервіс соціейт пропонує об’єднати тих, хто хоче продати рекламу у своїх групах та пабліках ВК, та тих, хто готовий її купити. Крім цього там можна налаштувати автопостинг у своїх спільнотах та забутись про рутинне додавання новин у потрібний час.

Знайти хорошу площину для реклами з оптимальної ціною доволі складно. Пабліки мільйонники просять від 1500 рублів за годину реклами, що не є виправданим. Ціни завищені.

Згодом я знайшов кільканадцять пабліків та груп з відвідуваністю 10-20к уніків та вирішив розміститись у них, адже там реклама вартує до 150 рублів за годину. Думаю буде краще витратити 1500 рублів на 10 рекламних кампаній у різних пабліках, аніж пробувати щастя в одному, можливо накрученому.

Вчора пройшла перша рекламна кампанія. Витратив 80 рублів і отримав 10 репостів та аж 3 нових підписники. Дорогувато вийшло. Але тепер я знаю свої помилки:

  • Час розміщення

Оптимальний час для розміщення це 19-21 вечора. Я розміщався трошки раніше і стрічка з новинами посунула мій пост. Також можна по-експерементувати з рекламою о 8-й та 14-й годині. Кажуть, теж доволі непоганий час.

  • Мова пабліку

Так як мій паблік ведеться українською мовою, то логічно було б рекламуватись в спільнотах, новини на якій публікуються також на українській.

Я ж рекламувався на російськомовних паблік, так як там більший вибір, але учасники цих груп не підходять мені. Хіба вони будуть замовляти у мене чай та каву?

  • Тематика

Оскільки тематика мого пабліку більше схожа до кулінарної, то й рекламуватись потрібно в групах цієї направленості. Також добре підійдуть пабліки жіночого наповнення та інше.

У висновку скажу, що Sociate набагато спрощує процес пошуку адекватних пабліків та розміщення у них реклами. Звісно можна знайти контакти адміністратора групи та розмістити рекламу на пряму — але тоді немає ніяких гарантій щодо чесності розміщення. А розміщуючи рекламу через біржу, ви захищені, хоча і витрачаєте додаткові %.

Наразі замовив ще одну рекламку — подивлюсь в скільки обійдуться нові підпищики цього разу.

— — —

Рано или поздно каждому владельцу картриджа нужно буде его ремонтировать. Или же просто вам понадобится такая услуга, как заправка картриджей. Вызывайте только профессионалов и получайте качественную услугу.