Я все частіше починаю задумуватись про те, що заробіток на продажі посилань, то є безглузда витрата часу. Так — заробіток з продажу може бути не поганим, якщо поставити на потік написання контенту та вставку посилань в контекст чи як замітку. Але при делегуванні своїх обов’язків  заробіток може бути на належному рівні лише тоді, коли ТИЦ ресурсу не менше 40-50, в іншому випадку доведеться продавати лінки за 80 рублів. З цієї суми потрібно відняти витрати на копірайтера чи рерайтера та того, хто буде додавати лінк — це може бути одна й та сама людина.

Оскільки в ГГЛ вели мінімум на кількість знаків (1500) на сторінці, де буде продажний лінк, то потрібно буде однозначно замовляти рерайт. А ви самі знаєте, що рерайт не завжди якісний та не на 100% унікальний, що буде шкодити розвитку сайту. Та навіть 1.5к знаків рерайту буде вартувати вам близько 40-50-ти рублів + постинг картинки, самого посилання та посту в блог буде вартувати 15 руб. Загалом витрати 65 рублів. Профіт виходить 15 рублів з однієї заявки. Це скільки ж потрібно сторінок блогу «закакати», щоб отримати шалені заробітки.

При тому, що нормальний блог приходить 2-3 заявки на день, вам світить цілих 30-40 рублів на день. Це при тому, що вам потрібно буде контролювати роботу копірайтера і згодом відповідати за ті сторінки, що можуть випасти з індексу. Чи вартує такий заробіток вашого часу? Вирішувати вам.

Звісно ви можете писати пости самі та посилання розміщувати теж самі, але це все також час та поступове вбивання блогу.

Дивлячись на все вище сказане, я обираю заробіток на трафіку. Тобто на партнерських програмах, на тізерах, на контексті — за цим майбутнє.

Перспективніше розвивати справжні СДЛ, що з кожним роком стають все краще та краше і приносять все більше задоволення та прибутку. Планую не відпускати у вільне плавання свої хороші сайти, а займатись ними самому. Всі свої сайти, що продають посилання, я планую продати — нехай ними займаються ті, хто рубить бабло тут і зараз. Я дивлюсь у майбутнє! А ви?

— — —

Одевайтесь красиво, одевайтесь удобно, одевайтесь модно. Для вас есть отличный интернет магазин женской одежды — там вы сможете преобрести отличные вещи, чтобы быть еще красивее. Поднимайте себе настроение и делайте покупки в женских магазинах онлайн.