СпамПривіт усім мандрівникам тенет!

Сьогодні, сидячи за ПК, та видаляючи спам із поштової скриньки, згадав, як колись читав про те як саме з’явився спам, і ось у цьому пості хочу розповісти і про це тим хто не знає.

Термін «спам» веде своє походження від старого скетчу 1972 р.в. англійської комік-групи Monty Python Flying Circus, в якому відвідувачі ресторанчика, що намагаються зробити замовлення, змушені слухати хор вікінгів, що оспівує м’ясні консерви (SPAM). У меню цього ресторану всі страви складаються з вмісту цих консервів.

Стосовно до нав’язливої мережевий рекламі термін «спам» став вживатися кілька років тому, коли рекламні компанії почали публікувати в новинних конференціях Usenet свої рекламні оголошення. На щастя абонентів таких груп новин тривало це недовго, тому що технологія Usenet передбачає будь-яку фільтрацію повідомлень, і адміністратори конференцій просто видаляли спам раніше, ніж він досягав великої кількості людей. Зазнавши тут невдачу, спамери переключилися на розсилку реклами по групах адресатів.

Спам в сучасному Інтернеті є поганим заняттям і в законодавстві ряду країн передбачені ті чи інші види відповідальності за подібного роду діяльність. Наприклад, у США один з найбільших провайдерів Інтернет America Online (AOL) кожен місяць висуває по кілька судових позовів до спамерів, які займаються систематичної розсилкою реклами в адреси її клієнтів.

Компанія SPAM, завдяки своїй нав’язливій і дуже агресивній рекламній кампанії, зробила в певному роді революцію в світі комерції і реклами, за один рік, з маленького приватного цеху з виробництва ковбасок вони розвинулися в мегакорпорації, що продавала майже 10% консервованої шинки у світі. Фірма SPAM існує до речі і до цих пір.
Ось такий Спам виходить)