Мій улюблений КиївСтар, що своїми наполегливими дзвінками таки вломав мене на підключення їхнього супер-пупер інтернету підвів мене. Я майже тиждень був без доступу до всесвітньої мережі. Як я написав у твіттері — «Важке життя без інтернету».

Я зрозумів, що став інтернет залежною людиною. Але це не від того, що мені потрібно було пограти в онлайн ігри чи скачати нові серії улюблених серіалі — це не так. Зараз мій основний заробіток — це прибутки з онлайну. І без доступу до мережі я не можу отримувати достойний прибуток. Дружина сказала, що я став безробітним, з того моменту, як втратив доступ до мережі.

Мені довелось навіть сходити на свою кавову точку, аби там підключитись до шарового Вай-Фаю та поставити на вивід кошти з ВебМані. Попрацювати там не вдалось, бо моя точка всього на 3 квадратних метри і вміститись там разом із продавцем не реально =)

Був такий час, що я просто ходив по кімнаті і не знав до чого взятись. Коли інтернет з’явився на кілька годин, то я ніби припечений припав до монітору і відписав усім, хто задавав мені питання та переглянув усі біржі, де отримую завдання. Звісно ж я промоніторив сайти та навіть помітив, що був Ап ТІЦ — правда на моїх сайтах це ніяк не від-образилось.

Ми навіть на день раніше поїхали до матері дружини на вихідні. Як все таки я зрадів, що у неї є доступ до інтернету. Буквально за пів доби я встиг зробити основну роботу — написав кільканадцять статей, які повинен був написати ще 3 дні назад, та підкорегував роботу деяких сайтів. І навіть встиг пів фільму глянути — Космополіс.

Хлопці з КиївСтару поладнали доступ до мережі з  3-го приходу до мене в гості. І от зараз я сиджу та пишу всю цю лабуду і радію з того, що я знову в інтернеті.

— — —

Почти у всех взрослых пар есть дети. А у всех успешных пар есть Android. Детям нужно развлекаться и для этого подойдет ваш планшет или смартфон. Раскрась-ка! 2 для детей — идеальный способ развить искусство в вашем ребенке и занять его на несколько часов.