Кабанчик даст тебе задание здесь. Метнись и получи денег!

Не знаю як ви, але я вирішив, що вже як заробляти в мережі, то лише пасивними способами. Продаж лінків, то справа доволі ризикова і не веде до збільшення прибутків у майбутньому. Продавши енну кількість лінків з сайту можна забути про подальший заробіток на ньому. Набагато цікавіший напрямок заробітку, то є прибутки з контекстної реклами:

Чим далі я працюю в інтернеті, тим більше розумію, що майбутнє за хорошими сайтами для людей, які будуть утримувати основну аудиторію. Мілкі сайтики, що служать лише донорами трафіку та займаються лінкотргівлею рано чи пізно вимруть. Займатись ними буде вкрай не вигідно. Тому уже зараз потрібно задумуватись над створенням невеличкої сітки серйозних сайтів, що будуть жити довго та щасливо і приносити радість та користь людям, а мені прибутки =)

Одним із таких СДЛів я вважаю свій блог про дієти. Спочатку він розвивався повільними темпами, але зараз аудиторія сайту зросла і в хороші дні становить 1200-1500 унікальних відвідувачів. Я вдячний цій аудиторії і не завішую сайт рекламою — мені достатньо тих 4-6к рублів, що сайт приносить з контекстної реклами та тізерів.

Але це ще не все — для покращення життя тих, хто хоче схуднути я планую зробити кілька корисних онлайн сервісів і прикрутити їх до блогу: лічильник калорій, таблиці індексу маси та інше. Можливо навіть невеличкий форум прикручу, де можна буде ділитись своїми секретами схуднення та запускати масові марафони для худіючих.

І якщо все буде йти добре, то буду й надалі розвивати цей проект і маю надію, що він виросте у щось велике та грандіозне. Я ніколи не продавав лінків із того сайту і не збираюсь, хоча на цьому можна непогано заробити. Саме через це вартість блогу оцінюється в рази більше, ніж вартість таких же сайтів, але вже з купую вихідних лінків.

Я підрахував, що запросто зможу продати цей бложик за 3000 доларів на аукціоні http://www.telderi.ru/. Але поки він приносить мені задоволення та бажаний фінансовий результат — не бачу резону його продавати.

Зважаючи на вищесказане, постараюсь позбавитись від проектів, на яких заробляю виключно на продажі лінків та на виручені кошти підняти на новий рівень вже існуючі сайти, або купити ще хороших проектів, з доходом від контексту.