смайлик
Привіт усім!
Я більш ніж переконаний, що кожен у своєму житті доситm часто у своєму житті зустрічається із смайликами. Сьогодні, символічне позначення усмішки — «смайлик» — перетворилося в невід’ємний атрибут текстового спілкування. А чи замислювалися ви, звідки взявся цей веселий символ:)?

У 60-ті роки магічні властивості посмішки вирішили використати власники американської страхової компанії State Mutual Life Assurance Cos. Of America. Тоді страховий бізнес США переживав не найкращі часи. Це позначалося на психологічному стані співробітників компанії і, як наслідок, на їх роботі з клієнтами.

Був потрібен стимул. І керівництво фірми обрало досить симпатичний спосіб, замовивши Харві Белл зобразити символ гарного настрою. Белл запропонував звичайну усмішку, яка у вигляді жовтого значка стала красуватися на грудях всіх службовців компанії. Легко можна здогадатися, яка атмосфера запанувала на кожному робочому місці, — усмішки переміщалися з піджаків на обличчя агентів і клієнтів.

Так смішний символ почав свій хід по світу. У 70-х роках усміхнена фізіономія з написом «Have a Happy Day» з’являється в Іспанії — на листівках, футболках, сумках. Як торгова марка «смайлик» вперше був зареєстрований в 1971 французом Франкліном Луфрані. Згодом він заснував корпорацію Smiley Licensing і з початковим капіталом всього в одну посмішку нажив ціле стан (авторство, зрозуміло, він приписував собі).

Тільки через роки творець першої «сонячної» посмішки Харві Белл зареєстрував свій варіант (з ініціалами HB) і очолив World Smile Corporation. «Ніколи ще в історії людства і мистецтва не було жодної роботи, яка б, поширившись так широко, приносила стільки щастя, радості і задоволення. Не було нічого, зробленого так просто, але став зрозумілим всім », — говорив згодом Белл. У щирості його слів важко засумніватися, якщо взяти до уваги, що весь прибуток від діяльності компанії після сплати податків йде на добродійність.

З поширенням Інтернету «смайлик» проник і у віртуальний простір, ставши атрибутом листування. Поступово кореспонденти навчилися за допомогою стандартних знаків пунктуації та символів передавати будь-яку міміку. Виходить дуже забавно і точно: двокрапка, тире, що закриває дужка — і дивиться на вас усміхнене обличчя. Відомо, що відкритість у вираженні своїх думок позбавляє людину від багатьох комплексів. Існує і більш складний, графічний варіант «смайлика», так званий анімаційний. За зовнішнім виглядом він нагадує значок Харві Белла — жовту сонячну посмішку.

Але на відміну від оригіналу, це сонце — «живе», воно підморгує, підстрибує, дражниться, — словом, вимагає від вас відповідь емоцій. Так що, дружіть зі «смайликом», фантазуйте — і ви краще зрозумієте і відчуєте свого співрозмовника!

—————

Вам нужен качественный дренаж фундамента или ливневая кналаизация? Тогда вам сюда! Качественно,быстро,надёжно!