БлогПривіт усім мандрівникам!
У наш час здивувати когось своїм блогом майже неможливо. У більшості американських користувачів є свій щоденник в інтернеті, а в Ураїні блогерський рух ще набирає оберти і з кожним днем в Уанеті з»являється все більше і більше блогів.

Але, думаю що є не всі бувалі блогери знаю як саме народилися блоги. Хто ж був першим блогером? Це є спірне питання, одні говорять що перший блог належить студенту Джастіну Холлу, інші стверджуються що першим блогером був програміст Дейв Вайнер, блог якого називався Scripting News.
Сама назва з’явилася у 1997 році, а в Оксфордський словник була занесена аж у 2003.
Рівно через два роки після того як з’явилися перші саморобні блоги , з’явився перший ресурс – Blogger , де можна було безкоштовно зареєструватися і створити свій онлайн-щоденник. Ще через рік розпочалася політизація блогів. У блогах почали з’являтися замітки про передвиборчі кампанії.
До 2006 року число блогів подолало позначку у 27 мілліардів, а зараз уже й ніхто не береться за їх підрахунок 🙂 .На сьогодні блоги являють собою зручний інструмент який уміло використовують компанії для розкрутки свого бренду.
Визначним моментом стала передвиборча кампанія Буша, коли блог ери розкрили брехню CBS яка заявила про те що Буш молодший відкосив від відправки у В’єтнам завдяки протекції. Але це виявилося зовсім не так, що блогери і доказали. Після цього компанія CBS довелося вибачатися. Так компанія MTVзаплатила 3.5 милліона долларів за рассилку Dally Candy. Слідом за ними Time Warner купила Weblogs за 25 милліонів, а згодом заснувала свій особистий блог, присвячений офісній культурі.

Як казали в Америці, блоги нанесли величезний удар по економіці країни, так як люди витрачали купу часу для того щоб прочитати та заповнити блоги. Після вивчення ситуації вийшло що було втрачено 5 мілліардів робочих годин, що означало що Америка втратила 80 мілліардів долларыв. Але ще більшим шоком виявилося те , що 50% американців знали і користувалися блогами.

Блоги стали феноменом, який вивчали. Почали з»являтися книги про те як блоги змінювали культури націй, як правельно вести маркетингові стратегії за допомогою онлайн-щоденників.

Після цього було проведене опитування , яке показало що до блогів рівень довіри значно вищий ніж до традиційних ЗМІ.

Дослідники стали говорити, що блоги почали знищувати традиційну літературу. Тепер письменники прагнули контактувати зі своїми читачами за допомогою щоденника. А ті, хто хотів стати популярним почали використовувати блоги для публікації свої творів, щоб залучити людей до своєї творчості.

Блоги стали місцем для творчості і роботи «жовтих» ЗМІ. Вони змогли винести на загальний огляд все особисте життя, публікацію еротичних і провокаційних роликів. Це дало можливість писати сенсації ще частіше, ніж раніше.

З часом всесвітньої популярності блогів люди стали думати, чому ж їх не можна порівнювати зі ЗМІ. Відповідь проста – в основі блога лежить не факт, а особиста думкаі погляд на факт. Це і було головною відмінністю онлайн щоденників від традиційних ЗМІ.

І насамкінець, хочу запитати у Вас, а кому ви більше довіряєте, Блогам чи ЗМІ ?

——————-

Наверное вы знаете что популярностью сейчас пользуеться аренда спецтехники, а в особенности в последнее время учстились заказы аренды автокранов, и если Вас это также интересует, то здесь Вы найдёте не только багатый выбор продукции, но и привлекательные цены!