Був той прекрасний час, коли можна було піти на біржу контента, знайти школяра, що за кілька рублів напише рерайтик новини, потім розмістити її у прихований розділ на блозі, по можливості додати картинку і вставити лінк з ГГЛ і написати самому 1-2 речення навколо проданого лнку: профіт був чудовий, швидкість розміщення неймовірно висока.

Отримав замовлення і вже за годину опублікував продажний лінк і після входу сторінки в індекс Яшки, залишалось рахувати прибутки. А сторінки влітали на ура. Швидкобот тусувався навіть на прихованих постах завдяки соціалкам і внутрішнім лінкам (хороша перелінковка ще нікому не шкодила).

За день можна було розмісти самому 5 лінків на 2-х, 3-х блогах без особливого геморою. Ляпота! А що ж зараз:

А зараз Яндекс перестав любити коротенькі новини з малим % унікальності — доводиться писати самому, або купувати копірайт. Дорого для сайтів з низьким ТИЦ.

А зараз ГГЛ вирішив не приймати коротенькі новини, він хоче бачити мінімум 1500 знаків в пості! Що ж робити сайтам новинарникам, які постили новини до 1к символів і раділи з тонни проданих посилань? що ж робити мені та іншим веб-айстрам, які заробляли відносно легкі гроші на цьому?

А зараз я пишу цей жалібний пост і прошу товариша Яшку приймати в індекс всі мої слини та соплі і давати заробити на крихту хліба.

З кожним днем все важче та й важче. Я навіть не згадую ті часи, коли хитрі сеошнеги піднімали ТИЦ спамом та простим прогоном по соціальним закладкам і профілям по форумам, а також коментуванням один одного. Життя стає складніше і виживуть тільки найсильніші та найпристосованіші! Удачі.

— — —

Записівайтесь и посещайте тренинг краснодар — улучшайте свою жизнь уже сейчас!