Користувачі PocketBook Touch мають можливість через Інтернет обновити прошивку, адже доступною стала нова її версія 4.0. Для цього необхідно скористатися Wi-Fi за допомогою PocketBook Touch або використати ПК.
Разом із прошивкою з’являється новий сервіс «ReadRate», який дозволить спілкуватися з друзями і знайомими в соціальних мережах Одноклассники, Вконтакте, Facebook і Twitter.

Меню читання та зміст в новій прошивці зазнали вдосконалення та деяких змін. Під час читання при умові довготривалого натискання на екран рідера можливо викликати меню, яке дозволить:

 підкреслити потрібний текст;
 зробити замітку;
 здійснити пошук виділеного слова або фрагменту тексту у Google;
 реалізувати переклад слова чи словосполучення за допомогою перекладача;
 скопіювати і розмістити потрібний текст у соціальних мережах.

Новий сервіс «ReadRate» користувачам рідера надає можливість фільтрувати події на стіні. Також було змінено дизайн «календаря», «словника», «браузера», «PocketBook News» і надано доступ до додатків «Book Store» і «Шахмати».

— — —

Чтобы ваш клиент всегда оставался вкурсе дел, его нужно информировать при помощи смс уведомлений. Сайт Alphasms.com.ua лучший помошник в этом не легком деле. На самом деле рассылка смс — это еффективный способ поднятия уровня продаж товара или услуг.