Есть обновление товара и есть необходимость оповестить клиентов? Тогда смс рассылка через интернет бесплатно — это то, что вам нужно!

Одна із найбільших телекомпаній Російської Федерації «Стрим» сумісно з компанією Sony реалізують можливість використання додатку Stream власниками аудіо- та відеоапаратури компанії Sony (в т.ч. телевізорів Bravia). Це забезпечить доступ до мережі Інтернет і функціонування сервісу Sony Entertainment Network.

ООО «Стрим» гарантує надання якісного відео контенту, адже використовує власні новітні технічні рішення.

Використовуючи Sony Entertainment Network (SEN) – глобальну платформу розважального характеру, користувачі отримають можливість перегляду відеоконтенту, а саме: телевізійні програми та серіали, які транслюються на території РФ та в інших країнах світу; відеоматеріали в форматі 3-D та кінофільми різного жанру, навіть мовою оригіналу.

Користувачам сервісу SEN надається для перегляду лише відео з чітким зображенням, контент постійно поновлюється новими матеріалами з російським перекладом і гарантується зручність користування Інтернетом.

Телекомпанія «Стрим» забезпечує доступ до безкоштовного контенту, який вже сьогодні налічує близько 200 кінофільмів російського кінематографу та відомі фільми західного виробництва, для всіх користувачів додатку Stream з відео- та аудіотехнікою Sony, які підключили сервіс SEN.