javaПривіт усім мандрівникам тенет!

Сьогодні Розповісти про мобільні ігри, а точніше, як їх пограти на своєму персональному комп»ютері.

Отже, розпочнемо, Ви скачали гру на телефон, і Вам хочеться пограти її на ПК, як це зробити?
Для JAVA емуляції немає ні якого значення є у вас мобільний телефон чи ні. Головне щоб були ігри в jar форматі (розширенні). Гру можна скачати в інтернеті або взяти з телефону. деякі думають що потрібно качати емулятор мобільного телефону. Цей емулятор буде робити все що робить мобільний телефон. Але грати в ігри на цьому емуляторі майже неможливо. Ці емулятори погані тим, що наприклад, в емуляторі nokia ми не зможемо пограти в ігри від siemens. Але ми не будимо використовувати ці громіздкі (їх мінімальна вага 17MB а максимальний 100 MB (де то в районах цих цифр)) і незручні емулятори мобільних телефонів для емуляції JAVA ігор. Тому, що ці емулятори не призначені для гри на них. Грати на них буде вкрай не зручно. Вони тільки можуть підтримувати цю функцію. А призначені вони абсолютно для іншого. Як ви вже зрозуміли ми будимо використовувати зовсім інший емулятор який емулює чисто JAVA додатки. Його назва MidpX і його вага всього 1.76 MB — відчуваєте різницю?

1. Для початку, нам потрібно десь взяти емулятор MidpX.

2. Встановити емулятор MidpX на наш комп»ютер .

От у принципі і все що нам знадобиться зробити. Тепер комп’ютер сам автоматично буде бачити формат (розширення) jar і jad. І тепер коли ви будете натискати на гру з розширенням jar вона автоматично буде запускатися в емуляторі. Це дуже зручно.

Я думаю ви бачите переваги цього емулятора. Це маленький розмір, але при цьому дуже велика функціональність. Трохи не забув. Він бачить ігри для будь-яких моделей мобільних телефонів. Після його встановлення не доведеться робити будь-яких налаштувань він сам автоматично буде визначати гри. Запускайте через цей емулятор jar-ігри і приємного проведення часу Вам!.
Удачі!)

Приєднуйтесь до нової групи у твіттері, що дає приріст трафіку на ваш
блог.