Скільки разів мені доводилось пояснювати друзям і знайомим яким чином я заробляю в інтернеті — не злічити. Чи дійшло до них всіх, що я мав на увазі, коли казав, що заробляю на рекламі на своїх сайтах? Точної відповіді не скажу, бо усі кому пояснював махали головами так, ніби все зрозуміло, але при цьому таращились на мене здивованими очима.

Сьогодні вирішив поговорити про те: Скільки коштує реклама в інтернеті?

Тут потрібно чітко розуміти що видів реклами є дуже багато, але головне в результаті не кількість переходів чи показів, а конвертація у покупця, підпищика і т.д. На жаль дуже мала частина рекламодавців розуміє таке слово, як конверсія. Багатьом головне, аби їх банер був яскравий, а огляд правдоподібний… Все це фігня, товариші.

Я почав гратись із розважальним сайтом, та перед цим звісно оцінив нішу, в яку планую влізти. Розважальних сайтів тонни, але популярність та відвідувачів мають лише ті, хто знає, як з цих сайтів отримати вигоду і реінвестувати її у поліпшення своїх ресурсів.

Справа в тому, що хоч трафік і дешевий, та його все одно можна конвертувати, наприклад у покупців футболок чи гравців казино, або ж по примітиву — онлайн ігор. Хто шарить, той робить цікаві огляди ігор і завдяки 100-то тисячному трафіку отримує за добу 100-ні реєстрацій та активних гравців і в його гаманці стукає більше як 100-200 долярів. Хто не шарить просто продає огляди за 50-100 вбитих єнотів.

На одному розважальному сайті я знайшов розцінки на рекламу: За один банерок у горі — просять 100 доларів на добу, при відвідуваності 30-35к хостів. Афігезно, правда? Я спочатку думав, що це прикол, але то реальні цифри. Я б таку рекламу не купив, але горе-рекламодавці купують.

Саме через такі от розцінки я і вирішив зробити сайт з розважальними картинками, зловити кілька тон трафіку з соціалок і продати рекламні місця та огляди на такому сайті. Поки правда успіхи не дуже — наразі витрат не роблю, тому і розкрутка стоїть на місці.

По назві посту: Реклама в інтернеті коштує дорого тільки там, де реально є конверсія, але щоб її «помацати», варто брати пробний термін на рекламу та дивитись на якість трафіку.

Під вечір думки плутаються, тому при викиненні питань, уточнюйте в коментарях. Дякую.

— — —

Приїхали до західної столиці України і немає де заночувати? Вам потрібна оренда квартир у львові подобово. Підберіть житло, яке підходить саме вам заздалегідь і відпочивайте з комфортом.