В принципі сам заголовок посту відражає все, що я хотів розтягнути на кільканадцять абзаців. Працювати не розгинаючи спини та не піднімаючи голові іноді корисно і навіть потрібно для розуміння того як і якою працею добуваються кошти на проживання, існування та на розваги. Але постійна та безперервна робота, якою б вона улюбленою не була, потребує перерви.

Хтось відпочиває кілька годин на день і йому цього достатньо, комусь варто на 24-48 годин збутись за свої обов’язки та роботу і він побувавши в «нірвані спокою» знову прагне до праці. Наші любі співвітчизники звикли відпочивати по 12-14 днів по 2 рази на рік. Я не скажу що це добре, але й не заперечую того, що така довга відпустка розслабляє і конкретно збиває з робочого ритму.

Я приватний підприємець і в принципі маю праву на відпустку, але за 2 роки діяльності так нею і не скористався. З тим видом діяльності, що я веду, у мене в апріорії не має вихідних — кожен день потрібно про щось подбати: починаючи від усіх паперів, закінчуючи продажем товару.

Коли з’являється вільний час, то я стараюсь його витратити на підтримку та розвиток інтернет проектів, які дають мені додатковий заробіток та задоволення від їх ведення та утримання. Фідбек від читачів мотивує, веселить та радує.

За останні кілька років я не відпочивав більше як тиждень, але цього року я плюнув на все, та подався із сім’єю аж на 2 тижні на дачу до родичів, що знаходиться на р. Дністер. Звісно усі 2 тижня я там не знаходжусь, бо треба контролювати процеси торгівлі та товаро-обороту у місті, тому я уже втретє їжджу туди-сюди. Мене це не напрягає — зміна обстановки ніби продовжує відпочинок. Я в ейфорії.

Я впевнений в тому, що відпочинок — запорука продуктивної праці. Я вже відчуваю приток нових сил, ідей, натхнення, релаксу та внутрішньої збалансованості.

Бажаю вам гарного відпочинку — та наснаги до роботи після нього!

— — —

Якби у мене був би більший бюджет, то я б замовив таку послугу як підтримка сайтів. Можна сміливо їхати на відпочинок та віддати свої проекти у хороші руки. Але я бідний фрілансер і все роблю сам.