Робота вдома — це класно? Я би не поспішав із такими заявами. Розкажу на власному прикладі:

Раніше я працював на офіційній роботі. Мав графік з 9-ї до 18-ї. Працював типу сумлінно та добре. Приходив вчасно і працював до останнього. Жартую звісно. Були і спізнення і відпрошування і вихідні не по плану =) Але всеодно я знаходився майже завжди на робочому місці. Крім роботи я встигав збігати на обід та ще й почав займатись блогінгом, хоча повинен був удосконалювати свої знання, що стосувались робочого процесу — та це вже в минулому.

При роботі вдома я маю час на роботу реально 2, максимум 3 години, та 1-2 години після 23-ї, коли малеча вже спить. Але ні ввечері, ні вдень створити робочу атмосферу рідко вдається.

Я думаю ви розумієте, що таке маленька дитина, що таке кухня та ТВ під боком, лохматий та нахабний кіт в ногах… Якщо ні, то попрацюйте вдома і ви зрозумієте, як ці прості речі відволікають.

Моя дружина просто золото — вона старається зробити по дому все сама, та ще й дає мені час побути онлайн, коли вона гуляє з малечею. Та оскільки я маю деякі обов’язки в онлайні, то щодня я не можу попрацювати в цей час і їду на торговельні точки, за товаром, у банк, податкову, по інші дрібниці і т.д.

Якби я займався блогінгом та манімейкингом на професійному рівні, то міг би дозволити собі невеличкий офіс, куди б посадив 2-3-х копірайтерів та навантажив би їх роботою по наповненню своїх проектів та написанням контенту на продаж. Ще б поставив би їм на ноути нормальний антивирус і вперед! Іноді виникає таке бажання.

Офіс можна знайти за 1к грн на місяць + 300-400 грн комунальні послуги. Копірайтерів найняти на ставку 1200-1500 грн на місяць із графіком з 9-ї до 18-ї і навіть робити їм по 2 вихідних на тиждень. Але щось мене зупиняє. Невже 2 чоловіка не зароблять мені 500 доларів? Треба буде ще раз все обміркувати та шукати тих, хто готовий друкувати 8 годин на день за 1200 грн на місяць.

А поки, поки залишається лише робота вдома, яку я й досі не можу організувати на належному рівні. А як працюєте ви? Можливо в кафе сидите з горнятком кави, або на роботі шаритесь і заробляєте додаткову копійчину? Розповідайте. не соромтесь.