Мені завжди подобалось називати мою власність в інтернеті — імперією. Будь-то 2 адалт блоги, чи один жіночий сайт про дієти, я все одно гордо називав це все Моя Інтернет Імперія =) Манія величності, чи що.

Зараз я зроблю те, чого робити манімейкеру не варто. Складу список тих сайтів, що у мене є наразі і приблизно напишу про що в них йдеться, які в них пузомірки та який прибуток приносять. Айда:

Але спочатку заходьте у интернет магазин водонагревателей і шукайте достойний водонагрівач для себе.

— — —

http://cofevari.ru/ — Блог про каву та чай та про наш маленький бізнес в оффлайні. Це перший мій блог, який був створений у рамках меценатства одного інтернет підприємця, що хотів заробити на рекламі від Адсенса. В його планах було створення кількох десятків або сотень сайтів для новачків, які б їх наповнювали та просували, а взамін він вимагав встановити лише один блок реклами.

Все доволі швидко затихло так як люди рідко серйозно відносяться до того, що дісталось їм на шару. Свій блог я викупив і іноді під настрій пишу в нього.

Відвідуваність 15-25 хостів.

ТИЦ та ПР по нулях.

Прибуток — 0. (Якщо бути точним, то десь кілька доларів на рік =))

— — —

http://zmeyki.ru/ — Блог, де основне місце відведене онлайн іграм. Цей блог ми робили разом з моїм братом, бо вже тоді розуміли перспективність заробітку на блогах. Правда із тематикою ми так і не визначились відразу і зробили блог про усе. Лише згодом основне місце було відведене онлайн іграм, зокрема браузерним. Я написав цей пост, аби припинити витрачати час на ігри — я і вам не рекомендую забавлятись в онлайн ігри, але заробляти на цьому не забороняю =)

Вік блогу більше 2-х років, але пузо маленьке:

ТИЦ 0 (Відпала ТИЦка через велику кількість проданих посилань);

ПР 2 — заслужений =)

Відвідуваність 120-150 хостів на добу;

Заробіток близько 5-10 доларів на місяць.

— — —

http://akhe.info/ — Мій особистий блог. Але я пишу там не тільки про своє життя а про заробіток у мережі інтернет. Робив для того, щоб познайомитись з українською блогосферую і думав що за кілька місяців зможу досягнути серйозних результатів. Чекав шквалу коментарів та відвідувачів. Але реально вийшов на 100 хостів лише через рік блогінгу. НЕ легка це справа — але цікава!

ТИЦ 10 (Колись навіть до 20-ки стрибав), PR 3, та каталог DMOZ.

Відвідуваність зараз впала до 60-80 хостів через те, що приділяю все менше уваги своєму улюбленому блогу.

Прибуток залежить від кількості проданих лінків та кількості кліків по Гугл Адсенс =) Загалом десь до 50 баксів на місяць — буває на порядок більше.

— — —

Три Адалти — Лінки цих блогів не хочу світити з кількох причин: Не любить гугл еротику на блогах і реклама може просто не відображатись і хтось може вирішити що копіпаст то класна штука і скопіювати усі матеріали з тих блогів. А це нікому не вигідно.

Отож перший адалт блог мультинішевий і направлений на чоловічу категорію. Весь контент це серія картинок + 500-600 символів опису із вживанням ключових фраз.\Блогу уже більше півтора роки і відвідуваність у піки сягала 8к хостів. Останнім часом було стабільно 5-6к, але місяць назад я спіймав якийсь фільтр і зараз радуюсь 1500 відвідувачам щоденно. Потрібно вирішувати трабли, чекати осені і знову колотити бабло. Прибуток становив 400 рублів на день, зараз менше 100 руб.

Другий адалт я створював під егідою публічного марафону. Тематика — оголені чоловіки. Тобто я чекав реакції від самої активної аудиторії в інтернеті — від жінок. Але згодом зрозумів, що 50% аудиторії становлять меншинства =)

За пів року сайт вийшов на 1к хостів і тримав планку у 1200 щоденних відвідувачів, приносячи по 60-70 руб на день. Знову ж таки з незрозумілих поки мені причин відвідуваність впала до 350 хостів =(

Третій адалт зробив нещодавно і він навіть не війшов в індекс Яндекса. Зате з гугла є перші відвідувачі. Все ще попереду. Тематика — жіночі попки.

— — —

http://diyetu.ru/ — Блог про всілякі дієти. Робив його по схемі блогера 9SEO, як власне і адалт блоги. Спочатку все було не ахті, але зараз це є джерело мого основного прибутку після адалт блогів. Правда інвестував я в блог більше ніж заробив. НА перспективу, як кажуть.

Блогу навіть видали ТИЦ 10, хоча поки продавати лінки з нього не планую. Відвідують блог 600-800 чоловік щодня. Ця планка має перетнути 1к хостів до кінця осені. Продовжую розвивати цей проект.

Прибутки становлять близько 4к рублів на місяць, не враховуючи кошти, витрачені на контент — це головне.

— — —

http://morepochemu.ru/ — Блог з різноманітними статтями, що відповідають на питання Що?, Хто?, Чому? Планував як ще один прибутковий проект. ПРи чому прибуток мав бути на контекстній рекламі від РСЯ. В результаті в блог вкладено купа часу та грошей на контент та просування, а відвідуваність на рівні 500-700 хостів не дає майже ніякого прибутку. Я не рахую ті краплі з тізерів та гуглу (близько 300-т рублів на місяць).

— — —

http://liebevoll.ru/ — Нещодавнє моє придбання, яке я називаю Німчик. Ні, мова там російська, але назва сайту на німецькій. Блог купив за 400 доларів, коли відвідуваність була 150 хостів. Трішки підшаманив та блог із тематикою «відносини» вийшов на рівень 250-300 уніків. Та це ще не дає мені права додаватись до РСЯ та заробляти нормальні кошти. Поки що навіть натяку немає на те, що кошти відіб’ються у перший рік. Треба більше часу виділити на цей проект.

— — —

http://free-onlinegames.ru/ — Блог, під партнерську програму Адмітад про браузерні та клієнтські ігри. Робив, бо отримував гонорари за огляд цієї партнерки, але толком не доробив. Блог ніби і є, ідея та концепція є, а до кінця так все і не зроблене. Надіюсь наберусь терпіння та знайду бажання і закінчу цей проект, точніше продовжу його розвиток. Наразі маю відвідуваність у 10 чоловік і час від часу конвертую їх у реєстрації в іграх. Та загалом прибуток нульовий.

— — —

http://ticapac.pp.ua — Остання покупка, за яку потрібно ще розрахуватись. Ми домовились на відстрочку з Андрієм, тому маю час на заробіток та виплату усієї суми. Наразі не буду озвучувати ціну, але скажу, що покупка вдала і інвестиції повинні себе виправдати.

Я вже поставив цілі на 2012 рік для блогу і думаю їх досягнути з вашою допомогою. Блог має ТИЦ 10 та ПР 2 + наявність у каталозі ДМОЗ, тому заявки в ГГЛ та РотаПост повинні сипатиь рікою.

Відвідуваність поки не висока — 35-50 хостів. Але й те добре.

До речі ви теж можете замовити рекламу на цьому та інших блогах та отримати чудовий SEO ефект.

— — —

Я думаю що через рік чи два буде дуже цікаво подивитись на цей список і порівняти його з новою вже сильною та стабільною Інтернет імперією =)

А скільки сайтів у вас і чи всі вони приносять прибуток чи ви їх просто тримаєте для фану?