Хостинг-провайдер Carpathia Hosting направив звернення до федерального суду Віргінії з проханням або дозволити видалення файлів Megaupload, або оплатити витрати на їх зберігання. «Карпатія хостинг ніколи не мала доступ до даних на серверах Megaupload і у нас немає механізму для повернення файлів користувачам Megaupload. Ми багато разів протягом декількох тижнів намагалися знайти рішення цього питання до задоволення всіх зацікавлених сторін, щоб люди могли повністю повернути свої дані », — заявив Брайан Вінтер (Brian Зима), директор з маркетингу Carpathia Hosting (офіційний прес-реліз). Однак, зацікавлені сторони так і не змогли знайти прийнятного рішення.

Ищете надежный хостинг? Не нужно перебирать массу вариантов, хостинг Украина — именно то что Вам нужно!

Дата-центр Карпатія хостинг забезпечував левову частку американського трафіку як незареєстрований користувач. У загальній складності Megaupload орендував 1103 сервера у хостинг Карпатах. На них зберігається від 25 до 28 петабайт даних, що належать приблизно 66 мільйонам користувачів.

Для довідки, ось схема файлообмінного трафіку за 18 січня 2012 року, тобто за добу до операції по закриттю як незареєстрований користувач. Як можна переконатися, Carpathia Hosting обслуговувала тільки цей файлообмінний сервіс і при цьому генерувала 16,6% всього файлообмінного трафіку в світовому інтернеті.

За інформацією хостера, витрати на зберігання даних складають $ 9000 на добу, тобто за два минулі місяці компанія вже «попала» приблизно на $ 567 000, які їй поки оплачувати ніхто не збирається. Якщо гроші не заплатять, файли доведеться видалити, передає агентство Associated Press.

У той же час процес Megaupload загрожує затягнутися на кілька років. Справа про екстрадицію в США засновника сайту Кіма Доткоми розглядається вже два місяці. Зараз він випущений під заставу судом у Новій Зеландії.

—————-