Смартфони на базі Windows Phone вже давно доступні в нашій країні, причому не тільки в рамках сірих поставок, а й офіційних теж. Крім того, мова йде не про якісь старих моделях. Наприклад, з 29 березня в український роздріб потраплять смартфони Nokia Lumia 710 і 800. Єдина проблема, мучить багатьох користувачів, які бажали випробувати нову платформу — це відсутність підтримки фірмового сервісу Windows Phone Marketplace в Україну. Тепер такої проблеми немає.

Сьогодні Windows Phone Marketplace був запущений в 23 нових країнах, включаючи Україну. Серед інших держав згадуються Бахрейн, Болгарія, Китай, Коста-Ріка, Хорватія, Естонія, Ісландія, Ірак, Ізраїль, Казахстан, Латвія, Литва, Катар, Румунія, Саудівська Аравія, Словаччина, Словенія, Таїланд, Туреччина, ОАЕ, Венесуела та В’єтнам .

Таким чином, українські користувачі отримали можливість офіційно завантажувати і купувати програми через сервіс Microsoft, а для розробників — це значне розширення аудиторії. До речі, в Windows Phone Marketplace доступно вже 100 додатків від українських розробників.

Мобільна платформа Microsoft поки не може похвалитися великою часткою ринку, але вона розвивається стрімкими темпами, і у компанії є всі шанси потіснити в майбутньому компанії Apple і Google.

————————

Автоматические выключатели Moeller всегда будут над’жно защищат ваши линии от тепловой перегрузки и от коротких замыканий!