Канальні вентилятори під прямокутні повітропроводи почали виробляти 15 — 20 років тому. Це повітряні нагнітачі загальнопромислового призначення тільки для прямокутних каналів. Розміри їх всмоктувального/нагнітаючого вікна дорівнюються габаритам повітряного каналу. Їх встановлюють прямо в перетин повітропроводів. Для цього на корпусі агрегату є фланці з кріпильними отворами. Перекачується незабруднене повітря, стандартної вологості з температурою (-30 … + 40) ° С. Особливістю конструкції прямокутного вентилятора є приводний електродвигун із зовнішнім ротором. Він розміщений всередині корпусу нагнітача. На роторі закріплено робоче колесо. Це робить вентилятор компактним, спрощує його балансування і складання. Такий привід працює економічно і ефективно охолоджується потоком переміщуваного повітря. Це визначає тривалий ресурс канальних прямокутних вентиляторів і їх надійність. Вимоги по монтажу прості — дотримання рекомендованої довжини прямих ділянок повітропроводів на всмоктуванні/нагнітанні. Це знизить втрати напору повітря.

Канальні вентиляториЗастосування нагнітачів.

Їх використовують в системах вентиляції (припливних/витяжних), кондиціювання повітря та охолодження. Припустимо будь-яке положення приводу в просторі. Такі нагнітачі зручні в експлуатації, їх сервісне обслуговування спрощено. Вентилятори відрізняються виконанням, напірно-витратними і акустичними характеристиками, споживаної потужністю, масою і габаритами. Все це визначає функції, що виконуються нагнітачами, і має враховуватися при їх підборі і замовленні.

Канальні прямокутні вентилятори — матеріали і будова.

Корпус і колесо вентиляторів, щоб уникнути корозії, виготовлені з оцинкованого сталевого листа. З’єднання деталей — контактним зварюванням, гвинтами або заклепками. Зовні корпус може додатково захищатися шаром порошкової фарби. Значно полегшують ремонт і обслуговування знімні/відкидні сервісні люки доступу до двигуна і колеса. Тобто демонтаж агрегату з повітропроводу не потрібен. Робочі колеса — з загнутими вперед лопатками, перед складанням вентилятора обов’язково проходять балансування. Електродвигуни приводу — асинхронні, з одно/трифазним живленням і реле захисту від перегріву. Безперервний ресурс роботи прямокутних канальних вентиляторів (з дотриманням складу і параметрів повітря) досягає 40000 годин.

Варіанти виконань агрегатів.

Ці вентилятори — низьконапірні, відцентрового типу, з вмістом пилу в повітрі не більше 0,1 г / м3. Волокна, тверді, клейкі частки і вибухонебезпечні домішки — не припустимі. Наша компанія пропонує клієнтам широкий асортимент прямокутних канальних вентиляторів високої якості провідних європейських і вітчизняних виробників. Є виконання:

  • в корпусі із додатковою звукоізоляцією;
  • із зовнішнім електроприводом;
  • під монтаж в місцях обмеженого доступу;
  • вибухобезпечне (перекачування горючих сумішей газів);
  • для повітря з підвищеною до + 60оС температурою.

Вентиляція

Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж: https://7-vz.com/ua. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52