AkceptorПривіт шановні читачі!

От прийшов я із пар, вирішив що таки потрібно написати статтю, яку уже тиждень починаю писати… Але мені завжди щось мішає її закінчити вчасно, а наступного дня просто стираю починаю нову :).

Отже так, не писав я тому що поселився у гуртожиток, і ноутбук одразу із собою не наважився брати… Далі адаптація, голодування… Коротше кажучи не вистачало часу взятися за блог. Ще й навчання яке не яке, але є) Але враження від університету, міста, гуртожитку я детально опишу у майбутніх постах.


Сьогодні я вирішив зробити нову рубрику «Блоги які я люблю». Пости цієї рубрики будуть присвячені тим блогам, на які я найчастіше заходжу, читаю, але все ж тут не буде таких гігантів як http://blogoreader.org.ua/ чи http://electric.org.ua/, так як їх і так уже давно всі знають 🙂

Тому сьогодні хочу порадити Вам підписатися на блог Akceptor.org . Особисто я цей блог читаю уже дуже давно, і підписаний я на нього не лише на своєму ПК а й на телефоні. Пан Володимир, автор блогу, дуже часто його оновлює, а публікації різноманітні, починаючи програмуванням, і закінчуючи особистими записами.

Трішки про автора: Володимир, Живе у Івано-Франківську, працює викладачем на кафедрі метрології ІФНТУНГ, наскільки я зрозумів із записів на його блозі він захоплюється літаючим гаджетами із прикріпленими до них відеокамерами. Знімає із висоти пташиного польоту наші поля, і одного разу показув відео на якому видно сліди літаючих тарілок).

Хотілося б ще щось написати про його блог, але я от подумавши що немає сенсу це все описувати тут, краще самі зайдіть, почитайте, ну і підписуйесь)

Ну і на останок пісенька 🙂

Вам по какой-то причине нужен гранит? Тогда вот здесь Вы всегда можете купить за хорошую цену качественный гранит, который будет стоять века!

————

Вам нужны качественые вольфрамовые електроды? ТОгда на http://www.evek.org/volframovie_electrodi.html вы можете заказать самый качественный товар!