Тернопыльський Національний Технічний УніверситетПривіт!

Вчора, 1 липня почалася вступна кампанія, особисто я думав що у перший день буде надзвичайна навала абітурієнтів, будуть черги із ночі… Але я помилився, хоча і приїхав дуже рано, ще 1 : 30 ночі я був біля Тернопільського Національного Технічного Університету… Щоправда нас із Батьком прям на повороті біля ТНТУ оштрафували на 200грн, за те що їхали зі сторони моста (хто та був той знає) а там був знак що забороняє проїзд… Не побачили :(.

Там далі ми покружляли трішки, знайшли де поставити машину , але черги я не побачив… Ну я посидів в машині до 5ї ранку, послухав музику (добре зарядив всі свої пристрої – телефон та МП3+відібрав телефон брата)_). Отже, від початку шостої стою я біля Університету – немає нікого… Тиша… близько шостої – початку сьомої місто починає оживати – повз мене проїжджають маршрутки, таксі та інші автомобілі… І ступилася «поліція» яка нас штрафанула… Десь пів-восьмої відчинили браму Університета, але нікого із абітурієнтів ще не було… Така ж ситуація була і через годину… Я взагалі подумав, можливо сьогодні нічого не буде??? Як то так, через півгодини (о 9й) початок роботи вступної комісії – а із абітурієнтів – нікого… Тоді я побачив їх, толпу майбутніх студентів…. Після довгого рахування, я дізнався скільки їх там було, двоє!!!

Після цього нас із батьком запросив до себе в кабінет ректор Факультету Комп’ютерних Технологій, де розповів нам про Університет, дав поради на які спеціальності краще подавати документи та завів до вступної комісії свого факультету, сказав «швидко і якісно обслужити хлопця» і пішов… Біля мене всілося пара викладачів, оператор ІС «Конкурс» та розповідали як заповнювати анкету, заяву… Потім завірили мені всі 3 моїх комплекти із документами і пішов я… на ФІС… Там швиденько написав ще дві заяви, розвіртуалився із @westsider_ua(Я думав він вищий!!!), «поразився» із повільного набору данних операторами, та поїхав додому…

Ось так, швиденько я у ПЕРШИЙ день вступної кампанії подав документи до Тернопільського НТУ, розвіртуалився із тві-френдом… На черзі ще чотири міста, так як до Електронного вступу мене не допускає система… пише що не співпадають данні у сертифікаті та атестаті… Жаль, але завдяки цьому побуваю у Львові !

А всі кажуть що у перший день — непройти…)

А ВИ вірите у гороскопи? Особисто я знаю дуже багато людей які вірять гороскопи. Але я невірю, але заради цікавості інколи переглядаю їх. Якщо Вам це теж цікаво, то ось тут ви можете почитати гороскоп на сьогодні, на завтра, на цілий тиждень :).