Привіт!

Сьогодні із самого ранку зіткнувся із невеличкою проблемкою, потрібно було знайти нормальний сервіс онлайн сховища данних, із можливістю обмінюватися через нього файлами. Раніше я користувався сервісом Clip2net, про який я уже одного разу писав у блозі, так, він досить зручний якщо потрібно комусь щось надіслати, сфоткати кусочок чи весь екран, але із функцією онлайн сховища він справлявся погано. Тому я вирушив на пошуки нормального сервісу.

Не буду описувати всі що я знайшов, лише один – DropBox. Він ідеально вписався у мої потреби, мав безкоштовну версію тарифного плану із непоганим об’ємом .

Ось 3 тарифні плани які пропонує сервіс DropBox:

Basic – 2gb – Безкоштовний

Pro 50 – 50gb – 9,99$

Pro 100 – 100gb – 19,99$

У мене – безкоштовний план, але завдяки інвайтам, його об’єм можна розширити до 8гб! Чого я думаю достатньо. За кожного запрошеного Вам додатково начисляється 250мб.

Сам сервіс надзвичайно простий у використанні, після завантаження Вами із їх сайту программу та її встановлення до себе на ПК ,Вам буде запропоновано або зареєструватися, або виконати вхід до системи.
Також Ви оберете під час інсталяції програми папку на вашому жорсткому диску, яка і буде Вашим онлайн сховищем данних. В папці є місці як під публічні данні, так і під особисті данні.

Взагалі цей сервіс надзвичайно корисний буде тим хто часто висилає друзям фотографії, відео-ролики чи інші файли.

Сам я встановив її після того як мені через цей сервіс перекидав красиві логотипи @auvalent, тому кому потрібне лого – звертайтеся (На правах реклами 😉 ).

Взагалі – сервіс вартий уваги, тому реєструйтеся, а бажано по реферальному лінку — ДропБокс . Ви – не втрачаєте нічого, а мені за кожного хто зареєструється – 250 мб. Місця у сховищі :). Дякую)

—————

Ищете хорошие подарки для детей ? Тогда вам сюда! Огромный выбор оригинальных и полезных подарков за хорошие цены!