Привіт друзі!

День почався весело, спочатку до мене у В Контакті писали загадками, потім пішов налаштувати ПК, де мені знову показали відео загадку… А ось нещодавно в Твіттері засвітився лінк на загадку Ейнштейна, я звичайно дуже люблю хороші загадки, логічні задачки, але чомусь останнім часом не вистачає часу на неї…. Так і лежить скопійована в наліпки на робочому столі, та чекає доки у мене з»явиться натхнення зайнятися нею, хоче не знаю коли це буде :).

От я і подумав, можливо не лише мені подобається вирішувати такі задачки? Тому викладу я її сюди, але без відповіді, яку я і сам до речі не знаю, спеціально просив скопіювати брата, щоб випадково краєчком ока не побачити відповідь…

А тепер я наведу умову задачі, але замітьте, що вирішувати її потрібно без усяких записів, усе потрібно тримати у голові, інакше задачка стане дійсно дитячою :).
Отже, сама умова:

На одной улице подряд стоят пять домов, каждый — своего цвета. В каждом живёт человек, все пять — разных национальностей. Каждый человек предпочитает уникальную марку сигарет, напиток и домашнее животное. Кроме того:
Норвежец живёт в первом доме.
Англичанин живёт в красном доме.
Зелёный дом находится слева от белого, рядом с ним.
Датчанин пьёт чай.
Тот, кто курит Marlboro, живёт рядом с тем, кто выращивает кошек.
Тот, кто живёт в жёлтом доме, курит Dunhill.
Немец курит Rothmans.
Тот, кто живёт в центре, пьёт молоко.
Сосед того, кто курит Marlboro, пьёт воду.
Тот, кто курит Pall Mall, выращивает птиц.
Швед выращивает собак.
Норвежец живёт рядом с синим домом.
Тот, кто выращивает лошадей, живёт в синем доме.
Тот, кто курит Winfield, пьет пиво.
В зелёном доме пьют кофе.

Вопрос:
Кто разводит рыбок?

Відповідь до задачки Ви легко знайдете в інтернеті, головне не пишіть в коментах.

УспіхІв!

————Постовий————

А вы не хотите попробовать установить ОС Android на — samsung wave, телефон на базе операционной системы bada? Так как Android более функциональный!