Привіт усім! Вчорашній день був надзвичайно насиченим: матч збірної України у Львові , євробачення, а у придачу ще й бій Кличка із Альбертом Сосновським!

У цьому бої, Віталій Кличко у черговий раз захищав титул чемпіона по версії WBС, і у черговий роз здобув перемогу, нокаутувавши поляка у десятому раунді.

Зважування перед боєм показало що Віталій на 11 кілограм важчий від свого суперника у якого вага 101 кілограм. Перші раунди бою пройшли відносно спокійно, наш спортсмен не показував себе на всі 100, ніби боячись закінчити бій у перших раундах. Сосновський же, показував ,здається, усе що міг, але цього «усього», на тлі Віталія, йому не вистачило… А у 10 — му раунді Кличко, загнав суперника у кут, в якому той і залишився, після могутнього удару правою нашого Віталія.

А ось відео фінального 10 — го раунду :

.
——
А вот пока я сам смотрел бой, ко мне постоянно доносились звуки детей из другой комнаты, так как у меня между моей комнатой и детской нету дверей, я уже достаточно долго ищу где можно купить хорошие межкомнатные двери, но досих пор не нашёл оптимального варианта. Но недавно я наткнулся на интересную страницу: двери волховец магазины , и в ближайшем будущем собирась купить себе такие, так как там и качество на высочайшем уровне, и цена не заоблачная, так можно купить напрямую со склада.