Ticapac's blog | Соціальні мережі

Соціальні мережі

Користувачі LinkedIn звинувачують соцмережу в крадіжці електронних адрес

0

Користувачі мережі LinkedIn підозрюють адміністрацію ресурсу у розкраданні електронних поштових адрес з метою подальшої розсилки запрошень по контакт-листу . Інформацію агентство Bloomberg оприлюднило 22 вересня.

У минулий понеділок , 17 вересня о Каліфорнії до суду м. Сан – Хосе було подано колективне позовну заяву. Вимога позивачів полягає у припиненні подібної практики з боку компанії , а також повернення заробітку , отриманого обманним шляхом. Користувачі налаштовані рішуче , наполягають на розгляді справи судом присяжних.

Адреса електронної пошти в LinkedIn виступає в якості імені користувача. У позові йдеться , що таким чином компанія збирала дані про адреси користувачів, що знаходяться в списку контактів. Отримані дані використовувалися мережею для розсилки запрошень для реєстрації в LinkedIn . Користувачі вплинути на цей процес ніяк не можуть. (більше…)

Соцмережі – важливий інструмент підбору персоналу

0

Соцмережі все частіше використовуються роботодавцями для пошуку майбутніх співробітників. Число компаній , які шукають кандидатів на вакантну посаду допомогою соціальних мереж ( як звичайних , так і професійних ) , з кожним роком збільшується.

Соцмережі – важливий інструмент підбору персоналу
Аналітики стверджують , знайдений через соцмережу кандидат має більше шансів поповнити колектив потребує фахівців компанії, ніж люди , які дізналися про вакантної посади по інших каналах.

Фахівці прийшли до висновку , що така людина надовго увійде до штату співробітників компанії. Подібна схема підбору кадрів корисна не тільки для тих , хто зайнятий пошуком роботи , вона приносить відчутну користь роботодавцям .

Приміром , компаніям вдавалося знаходити саме кандидатури фахівців потрібного рівня. Статистика свідчить , 94 % компаній вже досягли бажаного результату в підборі кадрів або планують скористатися таким варіантом пошуку . (більше…)

Реклама В Контакті

0

Всі активні користувачі соціальної мережі Вконтакті неодноразово бачили рекламу на своїх сторінках чи просто під час перебування на будь-якій сторінці проекту. Справа в тому, що дядько Дуров та компанія не можуть просто так давати у користування мега крутий функціонал свого копійованого проекту. Вони повинні мати бодай якусь копійчину з цього. Це закономірно – мати доступ до інформації мільйонів користувачів і не заробляти на цьому? – Це було б тупо…

Але хто ж замовляє рекламу на такому попсовому, розважальному проекті і скільки це коштує?

Виявляється рекламодавців є стільки, що у Вконтакта навіть з’явились правила (по моєму дуже жорсткі), що до умов розміщення рекламних оголошень. Ціноутворення залежить від аудиторії, якій ви вирішили показувати своє оголошення.

Так-так, у В контакті головним плюсом є те, що можна задавати дуже різноманітний таргетинг. Ваше реклама може показуватись як дівчаткам по 12 років із міста Маріуполь, так і дядькам по 35 років із Москви, які полюбляють дивитись фінансові програми та грати в онлайн ігри =)

Це звісно круто, але чим більш платіжно-спроможна категорія користувачів обрана для рекламної компанії, тим більшою буде ціна кліку, або ціна за 1000 показів рекламного оголошення.

Вправні рекламодавці замовляють покази оголошень, так як це може вийти на порядок дешевше, ніж купівля кліків. Власне я теж пробував свої сили у якості рекламодавця. Поки результати не дуже радують. Із вкладених 600 рублів, вдалось сконвертувати на реєстраціях у іграх лише 100 руб. Про це буду писати у наступних постах. (більше…)

Популяризація групи чи пабліка Вконтакті

3

Минулий раз я писав про те, як розкрутити групу Вконтакті. Тепер вирішив детальніше зупинитись на одному з пунктів, а саме набір учасників до молодої, нікому не потрібно групи, або пабліку.

Чому мене це так турбує? Справа в тому, що я хочу отримувати постійний приток користувачів з соціальної мережі до свого розважального сайту та конвертувати їх у грошенята. Також з часом, коли у групі буде 10-20к учасників, продавати рекламу у самій групі.

Залишилась одна дрібничка – набрати учасників до групи і бажано таких, які через кілька днів не стануть собачками – тими користувачами, яких забанили адміністратори Вконтакті за порушення правил.

І так, групу зробив, набив 50+ постів, запросив друзів (приєдналось близько 15) що далі? Група стоїть на місті? Вирішив вкласти трішки грошенят:

Пішов до сервісу olike.ru купив там на 99 руб. якоїсь фігні типу сердечок на баланс та вирішив додати завдання на вступ до групи. Поставив ціну у 3 серця за вступ і поставив мінімум 50 чоловік. За хвилинку в групі вже було 100+ чоловік. Правда є така штука, як приховання новин з групи, тому толку від цих підписчиків практично немає.

Зате на лічильнику 100+ подумав я та вирішив залишок на балансі кинути на лайки новин. Отримав порядку 100 лайків різних новин, а нових підписчиків 0. Плюс 2-3 переходи на сайт =)

Зав’язав з олайком і пішов до ще одного сервісу накрутки лайків, друзів, та підписчиків групи – саме те що мені потрібно.

Цим сервісом став Взаємний Піарчик – витратив там 70 рублів. Обміняв їх на валюту системи і зробив завдання по вступу до групи. За ці кошти повинні прийти аж 500+ учасників. Роблять вони це не спішно, бо завдання дешеве. Думаю до кінця дня в групі має бути близько 600 чоловік. Правда % собак ще не знаю.

Далі думаю піти ще на wmmail і там дати центове завдання на вступ до групи, лайк новини та коментування новин. що повинно зробити групу більш живою.

Як вийду на планку у кілька тисяч учасників – відпишусь по результатам переходів на сайт, а поки очікування та оновлення групи.

Як розкрутити групу в контакті?

4

Я уже більше тижня страждаю, бо вирішив зробити та популяризувати розважальний сайт. Навіщо це мені – не розумію. Мабуть хочеться бачити більше посмішок і розуміння друзів, коли показую їм свої проекти.

Сайт роблю таким чином, щоб збирати трафік з соціальних мереж. Для цього створив групи у Вконтакті та Фейсбук. Але щоб отримувати звідти приток користувачів, що бажають розваг, потрібно ті групи просувати та наповнювати учасниками і підписчиками.

 

Тут і постає питання – Як розкрутити групу в контакті?

Безкоштовні способи:

Запрошувати друзів та знайомих – я це робив, але така штука швидко набридає і сам я не дуже люблю набридати друзям із проханнями вступити в групу та лайкати мої повідомлення.

Обмінюватись рекламними постами з іншими тематичними групами – це буде працювати, коли у вашій групі буде 1-2к активних підписчиків.

Форуми, Чати, Блоги – якщо є можливість і бажання уперед. Я цим не займався. Багато асу та мінімальний ефект.

Постійне оновлення групи – якщо оновляти записи на стіні 3-5 разів на день дійсно цікавими матеріалами, то учасники час від часу будуть лайкати та ділитись ними, як результат приріст учасників. Це також працює, коли у групі є хоча б кількасот адекватних учасників.

Конкурси – Потрібно проявити креатив та пообіцяти учасникам щось цікаве та потрібне. Якісь бали у іграх, якісь статуси і т.д.

Платні способи розкрутки групи Вконтакті:

Реклама у інших пабліках та групах – доволі дорога процедура, яка не завжди приносить ефект. Та якщо вже приносить, то у вас будуть реально живі підписчики, що в свою чергу принесуть нових учасників. Правда варто рекламуватись у групах з кількістю учасників від пів мільйона. А коштує це близько 10-20 баксів на годину. Результат повинен бути 100-200 нових живих учасників вашої групи чи пабліка.

Купівля учасників на біржах – тут все просто. Платиш гроші – купуєш учасників. Я вирішив перевірити це на практиці і заливши 100 рублів отримав 100+ підписчиків. Правда ефекту від них практично нуль. Тому перший спосіб ефективніший. Потрібно шукати адміністраторів живих груп і додавати рекламу у шапку їх пабліка.

Я намагаюсь розкрутити групу Вконтакті, щоб отримати трафік на розважальний блог, а дехто робить пабліки, аби потім там вигідно продавати рекламу. Як я вже казав, реклама у пабліку із 1млн. підписчиком обійдеться біля 10-20 баксів за один пост – репост чи годину, проведену у шапці.. Думайте самі, чи варто робити та розкручувати групи та пабліки вконтакті. (більше…)

Я буду на #uasmcamp !

0

1111

Привіт друзі!

Я уже дуже давно планую відвідати чудове місто Львів, не стільки щоб поглянути на саме місто,хоча й не без цього, а щоб розвіртуалитися із багатьма цікавими людьми, з якими спілкуюся в онлайні. Але все ніяк небуло можливості це зробити… Проте, кілька днів назад зайшовши  у твіттер та побачив твіт від шановного @Core_st, в якому він вітав тих хто виграв безкоштовні квитки на  #uasmcamp який проводитиметься у Львові, 18 лютого.

(більше…)

Хороший клієнт для твіттера

5

Вас интересует лечение в Карловых Варах ? Тогда здесь лчшее место чтобы заказать путёвку!
Вітаю усіх відвідувачів блогу!

ТвіттерЯ уже не один раз писав про чудову соціальну мережу Твіттер. Мережа у якій люди обмінюються повідомленнями у 140 символів. Твіттер вчить лаконічно висловлювати свою думку. Надзвичайно цікава мережа, яка мені уже давно замінила всі інші, включаючи Вконтакті. І не тільки мені, Твіттер стає все популярнішим із кожним днем! Навіть Юлія Тимошенко із суду писала у нього повідомлення!
(більше…)

Page 1 of 41234