Особистості

Самые большие и мощные трактора

0

Трактор был и остается самым главным помощником в аграрной и строительной сфере деятельности. В нынешнее время существует множество тракторов на любой вид и вкус. В этой статье хотелось бы отметить самые большие и мощные тракторы, которые навсегда останутся в истории машиностроения.

(далее…)

Constant ESD workstations

0

Constant workbench are perfect as ESD workstation to equip repairing factory or other technical mastershop with a workplace. These workbenches are equipped with several kinds of constructive supports and can endure increased load. These workbenches cannot be adjusted for necessary height. Buckling load of tabletop is 300 kg. The height of tabletop is stable and limited at 825 mm. The workbench has a heat resistance of 300°С.

(далее…)

Неужели для каждого человека важен заранее предусмотренный и оформленный окружающий мир?

0

Неужели для каждого человека важен заранее предусмотренный и оформленный окружающий мир? Безусловно! Многие люди каждый день мечтают о уютной жизни в загородном коттедже, в котором все продуманно до самых мелких деталей, о удобной езде по дорогам в современной машине, о приятном кабинете на работе, где нет раздражающего шума и резкого освещения… Всё на нужных местах и полностью готово к использованию, всё заранее подготовлено внимательными дизайнерами для существования с комфортом. Вы можете прямо сейчас узнать стоимость дизайна интерьера от профессионалов.
(далее…)

Выбираем сковороду

0

Качество и вкус приготовленного блюда зависит от посуды, в котором оно готовится. Даже самые дорогие и качественные продукты можно испортить, приготовив их в некачественной посуде. Поэтому повара рекомендуют для приготовления блюд использовать только кухонные принадлежности высокого качества.
Основные требования к сковородке:
1. Сковорода должна иметь поверхность, которая быстро нагревается;
2. Она должна легко мыться;
3. Еда не должна приставать до сковородки;
Перед походом в магазин нужно ознакомиться с видами сковородок, с их преимуществами и недостатками. (далее…)

Різниця у людях

4

Очень хорошо иметь у себя телефонный справочник украина, тогда Вы всегда можете быстро найти нужный Вам номер, а не роетесь в кучах записников!

———————————

Привіт друзі!

Напевне більшість бувалих користувачів інтернету знають, що купувати деякі речі онлайн – значно зручніше та, що головне, дешевше ніж у звичайних магазинах чи на ринку. Інколи ціна навіть може бути у кілька разів (!!!) нижчою! НЕ говорячи уже про зручність того що Вам непотрібно нікуди ставати, йти… Вам принесуть товар додому. Тому я і сам частенько купую різні речі в інтернет магазинах чи аукціонах, і майже завжди все завершується вдало… (далее…)

Інтернет релігія

3

Привіт друзі! Я, як і більшість людей люблю посміятися і маю свого улюбленого гумориста, це Михайло Задорнов. І ось недавно я на якомусь сайті скачував його концерти і уривки виступів, а коли передивлявся те все, знайшов дуже цікаву частину виступу, над якою хвилин 20 “вмирав” 🙂 Отже, багато не писатиму, просто дивіться, смійтеся, і коментуйте)

(далее…)

Павло Дуров – легенда російського ІТ

26

a_03b4cf47 Привіт усім хто читає цей запис! Сьогодні, після того як полазив В Контакті, я зрозумів що майже нічого не знаю про його автора. Тому вирішив виправити цю помилку :). Вмикаю я в плеєрі Disturbed і набираю в пошуковику “Павло Дуров”, першою в списку видачі мені показало сторінку Вікіпедії, відкриваю її як фонову сторінку а сам дивлюся далі… Капець… А далі, на мою думку просто вішають довжелезне спагетті на вуха :), яке воно на смак розповім далі, а зараз нарешті загрузилася Вікіпедія :).

Отже, Павло Валерійович Дуров народився 10 жовтня 1984 року, він є створювачем соціальної мережі В Контакті, також при створенні йому допомагав його брат Микола Дуров.

Павло навчався в академічній гімназії при СПбГУ. там же він навчався і потім на філологічному факультеті, закінчив навчання у 2006 році, і уже в вересні того ж року стартує його головний на сьогоднішній день сайт “В Контакті” Лауреат стипендії президента РФ, лауреат стипендії уряду РФ, трьохкратний лауреат стипендії Володимира Потаніна, переможець олімпіад з лінгвістики, інформатики та дизайну.

В 2007 році газетю «Деловой Петербург» був визнаний одним з переможців конкурсу «Лучших молодых предпринимателей 2007 года»

Сайт “В Контакті” не єдиний його проект, першими проектами були:

Студенческий форум СПбГУ
Durov.com

У 2008 році Павло запустив контакт у іншій оболонці — Durov.ru на якому використовується UserAPI, спеціально розроблений для створення інших соціальних мереж.

Судячи по сторінці Дурова В Контакті він слухає такі гурти як The Beatles, RHCP, Louis Armstrong, Frank Sinatra,Blackmore’s Night, Rammstein, Vanessa Mae, Snoop Dogg, 2raumwohnung, Mylene Farmer, Andrew Lloyd Webber, TATU, The Killers. Бавиться у наступні ігри : C&C, Dreamfall, The Longest Journey, Discword 2,Discworld Noir, Quake 3, Starcraft, а серед фільмів які він полюбляє дивитися є Watchmen, Matrix, Fight Club, V for Vendetta, Lord of the Rings, Lord of War, Godfather, Legends of the Fall.

Тепер повернуся до макаронів, тих що були  на початку статті 🙂

Отже, на деяких ресурсах також існують такі байки як те що Павло Дуров уже мертвий, цьому я бачив 2 причини. Одна із яких звучить дивно, тому що якщо їй вірити то до міфічного убивства програміста причетний МаілРу (прибрати конкурента), а ще колисьт у самому контакті в якісь групі читав що Павлік разом із своєю дівчиною розбився на машині.

Наступний сорт макаронів звучить так: “Ніякого Дурова не існує і не існувало,  це все вигадка ФСБ якому і належить Контакт” Абсурд…

Ну ось, начебто уся інфа) Стоп, я ж забув, Павло також є учаником організації Менса про яку я розповім наступного разу)

Дякую за увагу!

Хотите сделать своему любимому человеку хороший подарок? Подарите ему ювелирные изделия, очень хороший подарок, который ему точно понравиться! (далее…)