Ticapac's blog | Заробіток в інтернеті

Заробіток в інтернеті

Як заробити гроші в інтернеті

0

Багатьом відомо, що сьогодні досить просто можна заробити гроші в інтернеті. Заробіток в інтернеті корисний з тієї точки зору, що ви зможете самостійно встановлювати для себе графік роботи, працювати на себе. У вас не буде начальників. Ви зможете отримувати дохід не виходячи з дому. Сума заробітку буде залежати лише від вас.

В інтернеті існує два види заробітку: з вкладеннями і без. Якщо ви новачок, то краще використовувати останній. Він безпечніший і з тієї точки зору, що в інтернеті можна зустріти багато шахраїв, яких важко розпізнати. До заробітку з вкладеннями можна віднести ринок Форекс. Але перш, ніж ви почнете отримувати тут прибуток, вам доведеться отримати багато навичок. Отже, якщо ви вирішили дізнатися, як можна заробити в інтернеті, то для початку відвідайте біржі фрілансерів. Тут можна знайти безліч роботи, за яку замовники готові платити гроші. Це і копірайтінг, і веб-дизайн та просування в соцмережах. (більше…)

Не переоптимізуй

0

Всі сеошники б’ють себе в груди та кричать, що потрібно оптимізувати сайти, сторінки, тексти. Але не всі кажуть про те, що варто не переоптимізувати. Адже можна захопитись і замість вжити 2-3 ключову фразу і розбавити її, можна загратись та вписати її в кожному абзаці, що скоріш за все не сподобається пошуковим системам і вони песимізують сторінку у видачі.

Взагалі написание seo текстов штука складна – тут важливо не просто написати читабельний та цікавий текст, а й гарно вписати фрази, по яким сторінка буде просуватись згодом. На жаль правильному написанню таких текстів ніхто не вчить, потрібно самому методом спроб та помилок шукати оптимальний варіант вписування слів та фраз у контент.

Саме через складність правильної оптимізації тексту, збільшується його вартість. Так, якщо ви замовити 1000 знаків звичайного тексту у копірайтера, то почуєте цифри 1-3 долари. Та, якщо ви скажете, що вам потрібен SEO-текст, то ціна зростає на 20-30%.

Але чи потрібен сайту сео текст? Це питання можна розглядати під різними кутами: Якщо вам потрібно отримувати користувачів із пошукових систем, які будуть читати корисну інформацію на сайті і готові вам пробачити часте повторення фрази, яка так чи інакше псує загальне враження від статті, то тоді сео текст однозначно потрібний для збільшення аудиторії сайту.

Та якщо у вас новинарний сайт чи сайт із авторськими статтями, то ніякої SEO оптимізації тесту проводити не потрібно. Тут головне це класний заголовок та забійний контент. А для збільшення аудиторії згодиться соціальні аспекти – люди самі будуть поширювати корисний та цікавий контент серед своїх друзів.

Не один раз зустрічав сайти на яких практично не має сео оптимізованих статей, зате відвідуваність зашкалює. Робіть висновки.

Конвертація – все інше не має сенсу

0

http://bestchinashops.ru/uxcell/
Трафік – це класна річ. Але навіщо мені трафік, що не конвертується. Мені потрібні зацікавлені користувачі. Зацікавлені в продуктах, що я продаю. Зацікавлені в матеріалі, яким вони з радістю поділяться з друзями та залишать коментар і розпочнуть дискусію. Мені потрібні такі користувачі, які переходять по релевантним рекламним оголошенням, а не закривають сторінку через 2 секунди перебування на сайті. Мені потрібен конвертабельний трафік, в не всілякий шлак!

Конвертація трафіку – головне! Якщо ви створили ресурс, на який щоденно привалює гора трафіку, скажімо 100к любителів красивих картинок, але заробляєте ви на цьому рівно стільки ж, скільки витрачаєте на хостинг та на контент, то воно того не варте. Потрібно створювати ресурси, що при мінімальній відвідуваності дають максимальний заробіток.

Не витрачайте час та гроші на просування запитів у ТОП, що приносять трафік, який не конвертується. Якщо ви просуваєте сайт про пластикові вікна, то вам потрібні покупці вікон, а не ті, хто хоче ставити їх самостійно. Тому варто вкладати гроші у контент продажного характеру, а не в статті типу “як самому встановити пластикові вікна”. Краще витратьте більше грошей на просування запиту “де купити якісні пластикові вікна у місті Н”, ніж замовляйте статті під незрозумілі НЧ, просто для того, аби збільшити трафік.

Є в мене блог про заробіток в мережі. Є там стаття про новорічні конкурси. Трафік під НР я ловлю, а толку нуль. Тому варто задуматись, чи потрібні статті такого плану на тематичних блогах. Трафік це не головне. Конверсія наше все!

В ТОП на автоматі

0

Є в мене один сайтик, який я ніяк не можу вивести в ТОП видачі. Вклав вже багато грошенят та зусиль, а ТОП підкорити не можу. Набридає мені вже ця робота з пошуку адекватних сайтів донорів, набридає розсилання та перевірка завдань. Хочу дати комусь енну сусу грошей та попасти в ТОП видачі Гугля по ВЧ уже через кілька місяців. Кому б це дати?

Так міркують багато власників сайтів і вони не завжди знаходять кому дати … гроші на просування. Хтось шукає на форумах фрі-лансерів, хтось серед знайомих, хтось по конторкам, а хтось знаходить рішення в автоматичному просуванні.

До вашою уваги перший український сервіс автоматичного просування сторінок в ТОП по ключовим запитам SeoHammer.

Основна причина чому варто звернути на нього увагу – це не лише зручний інтерфейс та реально просте просування в ТОП по вказаним запитам, але й можливість отримання всіх документів, які можна подати в податкову. Працюючи з СеоХамер – ви працюєте легально.

Варто лишень задати потрібні запити і ви вже за хвилину будете знати в скільки вам обійдеться просування з помісячною оплатою.

Для ново прибулих у seohammer є бонус у 10$. Цього достатньо, аби використати деякі функції сервісу. Наприклад перевірити якість вже закуплених посилань, навіть якщо вони були куплені не через СеоХамер.

Щоб отримати 10 долярів – відішліть в тех підтримку листа із проханням отримати промокод. Деталі тут.

Я вже свою десятку отримав і ось вже почав просувати один запит. Результатів отримати так швидко не можна. тому чекаю.

Класно все таки, що Український інтернет розвивається. Ось і сервіси почали з’являтись. Скоро і хороші ресурси пачками почнуть з’являтись і ТОП лізти.

Від 50 до 1600 рублів на тізерах

0

Були часи, коли я тільки мріяв створити нормальний сайт для людей і заробляти білими методами без усяких там продажів посилань та вап трафіку з лохотронськими смс. І ось зараз цей час по трохи настає.

Я з травня відмовляюсь від продажу вічних посилань, аби сайти не попали під фільтри і буду працювати виключно над трафіком та його монетизацією.

Хотів показати, як ріс мій прибуток у тізерній мережі для сайтів з жіночим трафіком Lady Cash:

Зараз там 2 сайти, але основний прибуток з блогу про дієти. Буду й надалі робити такі скріни, вішати їх на стіну і стимулювати себе.

Хочу щоб через рік там була цифра в 10 разів більша!

Ситуація минулого року

А це вже теперішні виплати

Як бачите я зумів вибратись з заробітку 50 рублів на тиждень, до 1600. Шлях важкий та довгий. Витрачено чимало грошенят на закупівлю контента та його просування. Але результат себе виправдовує. Тепер я розумію, що рухаюсь в потрібному напрямку і буду далі розвивати направлення заробітку на трафіку.

Потрібно вкладати гроші на перспективу, а не в ТИЦ, який може відвалитись вже завтра і ваші заробітки на Сапі та біржах вічних посилань обірвуться. Воно вам потрібно? Хоча, кожен обирає, що йому до душі. Деякі умільці мільйони колотять на посиланнях і нічого не бояться. (більше…)

Як продовжити час виконання заявок в ГГЛ та РотаПост

0

А вы знали, что обслуживание компьютеров – это очень сложная работа?

У мене дуже часто виникає ситуація, коли не вистачає часу на виконання заявок у ГГЛ та РотаПост. Але ж втрачати шанс підзаробити зайву копійку не хочеться. Тому я знайшов простий спосіб, як продовжити час на очікування рекламодавця, вашого виконання:

Коли вам приходить заявка у РотаПості, то ви можете розглядати її 90 годин, перед тим, як прийняти. Після прийняття, вам виділяється, ще 46 годин на виконання, але ви можете попросити рекламодавця продовжити час очікування (Привіт КЕП).

Але що робити, коли рекламодавець не реагує на ваше прохання, або просте не хоче більше очікувати?

 

Ви можете створити сторінку на сайті донорі, та додати код рекламного посилання туди і послати на перевірку навіть пусту сторінку із завданням. Поки до рекламодавця дійде ваше завдання ви вже зможете створити на тій сторінці відповідний контент. Якщо ж рекламодавець відхилить завдання раніше – у вас знову буде купа часу на його виправлення.

Схожа ситуація і завданнями ГГЛ. Тут рекламодавець через 5 днів зможе відхилити завдання для вашого сайту. А через 7 днів, воно буде відхилено автоматично. Все це дуже погано впливає на середній час виконання та на кількість завдань від нових рекламодавців.

Але тут є проблема із 1500 символами на сторінці, де буде розміщена реклама. Я вже про це писав тут. Але і це можна обійти. Ніхто і не помітить, якщо ви скопіпастите статтю на 2-3 к символів і розмістите завдання там. Згодом можна перенести посилання на іншу сторінку, або переробити цю.

Ось такий маленький хак для тих, хто знаходиться в обмеженій часовій ситуації, що не дає змогу миттєво виконувати завдання від часом дуже вимогливих рекламодавців.

Звісно, якщо ви можете вчасно виконати завдання, то не робіть вищезазначеного.

Удачі, пасани =)

Привітальні сайти

0

Можна створювати сайти про все без будь-якої конкретної направленості, але якщо бажаєте хорошого профіту та заробітку, потрібно робити сайти певної тематики. Дехто робить сайти про будівництво, хтось сайти виключно для жінок, а ті, хто вміє монетезувати святковий трафік, робить сайти, заточені під свята.

Найбільше трафіку приносять Новорічні свята. Також багато трафіку можна упіймати на 14 лютого та 8 березня, далі йдуть привітання на травневі свята, а там вже пасха та таке інше.

Ті, хто робить сайти, які розраховані лише на святковий трафік наповнюють його різноманітними привітаннями приурочених не лише до великих та малих свят, але й на весілля, дні народження, дні ангелів, заручини, народження дитини та таке інше.

Реалізувати ідею створення привітального сайту на перший погляд доволі просто: Підібрати запити, створити під них окремі сторінки, оптимізувати як внутрішньо, так і зовнішньо, прикрасити сайт і вуаля – трафік повинен сам прийти. Але навіть в цій ніші є велика конкуренція. Сайти, яким вже 5-10 років однозначно будуть випереджати новачків, що сидять в “пісочниці”. Та якщо ви налаштовані серйозно і маєте за спиною не малий бюджет, то варто спробувати.

Мінуси привітального сайту:

– Трафік тільки на свята;

– Дуже багато неконвертабельного трафіку;

– Різкий підйом відвідувачів може створити навантаження на хостинг і ваш сайт просто можуть вимкнути;

– Доволі не проста монетезація відвідувачів.

Плюси привітального сайту:

– Білий проект над яким приємно працювати;

– Створивши та оптимізувавши сторінки, можна отримувати трафік багато років поспіль. Не потрібно багато нового контенту, якщо не розширювати коло свят і відповідно пошукових запитів;

– Лояльне відношення відвідувачів, які будуть жваво ділитись контентом у соціальних мережах;

– При правильній монетезації білими партнерками. можна непогано заробити і залишити чистим своє сумління.

Я вже вкотре міркую над створенням такого сайту, та як завжди знаходжу відмовки. Можливо візьмусь за розум та зроблю щось пристойне.

Page 1 of 612345...Остання »