Зустрічі

Розмова про адвокатську діяльність

0

Ну що ж, давайте разом спробуємо розібратися, які ж якості гарного адвоката у кримінальних справах?

Всі, хто хоч раз стикався з проблемою вибору (підбору) адвоката по кримінальним справам Київ знають, хороший адвокат Київ — птах досить таки рідкісний, і на дорозі не валяється, навіть незважаючи на те, що ринок юридичних послуг в Києві перенасичений і адвокатів, як кажуть в народі, просто «ставок гати ». Але коли виникає гостра необхідність, то виявляється, що знайти гідного фахівця дуже і дуже важко. І багатьох громадян які хотіли б, щоб у них був не просто хороший, а самий «кращий» адвокат, через короткий час може чекати розчарування. Адже обіцяти, та пускати пил в очі багато адвокатів вміють на відмінно.
(далее…)

Зимен — интернет-магазин входных и межкомнатных дверей

0

Надёжные входные двери по выгодным ценам

Качественная и надёжная входная дверь — это залог успеха для любого дома или квартиры. Действительно, ведь именно входная дверь защищает помещение от внешнего мира, поэтому очень важно, чтобы она была изготовлена из прочного материала, а также справлялась со всеми своими функциями. Именно поэтому, очень важно подходить к выбору входных дверей со всей серьёзностью, чтобы не приобрести случайно какую-либо подделку или просто некачественную дверь.

(далее…)

Я буду на #uasmcamp !

0

1111

Привіт друзі!

Я уже дуже давно планую відвідати чудове місто Львів, не стільки щоб поглянути на саме місто,хоча й не без цього, а щоб розвіртуалитися із багатьма цікавими людьми, з якими спілкуюся в онлайні. Але все ніяк небуло можливості це зробити… Проте, кілька днів назад зайшовши  у твіттер та побачив твіт від шановного @Core_st, в якому він вітав тих хто виграв безкоштовні квитки на  #uasmcamp який проводитиметься у Львові, 18 лютого.

(далее…)